GONDOLIN.PL
Najlepsze metalowe forum w sieci

Film - Gwiezdne Wojny

Michał - Wto 02 Sty, 2007
Temat postu: Gwiezdne Wojny
wczoraj sobie po raz n-ty obejrzalem zemste sithow.. i tak mnie naszlo - zrobie ankiete ktora czesc najbardziej lubicie.
nie bede ukrywal ze 3 to moj ulubiony rozdzial sagi.. (bluznie co nie ;-) )
ale po prostu koncowka lapie mnie za serce - poczatek walki anakina i obi-wana - ale zapieprzaja chlopaki, (choc pozniej jest juz troche slabsza) a w tle "batlle of the heroes"..

podajcie wiec:

1. ulubiona walka
2. ulubiona postać
3. ulubion(e)y moment(y)
4. ulubiony kolor miecza ;-)

1. zdecydoawnie anakin vs obi-wan
2. han solo kozak
3. rozpacz vadera po padme, smierc dartha na gwiezdzie smierci i pokazanie sie (w wersji dvd) mlodego anakina przy yodzie i obi-wanie
4. qrwa, nie wiem :-D

jax1982 - Wto 02 Sty, 2007

star wars is gey ;)
krecik - Wto 02 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
star wars is gey ;)

Nie gey.Albo gej albo gay.
Ale co do zasady to sie zgadzam. :mrgreen: (a nieczęsto się z tobą zgadzam).

jax1982 - Wto 02 Sty, 2007

gey i huj

jax1982 napisał/a:
gey i huj

No to żeś im dojebał. Napewno się przejmą słowem które nie istnieje. :roll:

Widzewiaczku, zrob mi tu porzadek z tymi offtopowiczami :-D hehehe, uzyj mocy moderatora i ich przegon na 2 strone galaktyki...tfuu.. forum :-D

Michał napisał/a:
Widzewiaczku

Ale wazelina ;-)
Niech śmoc będzie z wami. :mrgreen:

jax1982 - Sro 03 Sty, 2007

a wogole jak juz sie czepiasz to powinno byc star wars are gays panie mądraliński ;)

a jak widac juz jest jedna osoba ktora sie przejeła tym nieistniejącym słowem, ty :mrgreen:

Gil-galad - Sro 03 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
a wogole jak juz sie czepiasz to powinno byc star wars are gays panie mądraliński ;)

:lol:

jax1982 - Sro 03 Sty, 2007

nie mow ze byka zrobiłem ;)
Marduk - Sro 03 Sty, 2007

najlepsza część to "imperium kontratakuje"
1 nie mam
2 Han Solo
3 Darth Vader duszący siłą woli :twisted:
4 czerwony

niech mocz będzie z wami :lol: ;-)

Michał - Sro 03 Sty, 2007

krecik napisał/a:
Michał napisał/a:
Widzewiaczku

Ale wazelina ;-)

stara sztuczka jedi :-D

Galvorn - Sro 03 Sty, 2007

Pomijam fakt ze nie lubie Gwiezdnych Wojen, to jednak jest to klasyk wiec ostatnio po raz kolejny probowalem je obejzec(odpoczywalem na kanapie po obiedzie i lecialo IMperium Kontratakuje). Powiem ze piata czesc jest calkiem niezla i nawet udalo mi sie ja do konca obejzec, natomiast Powrot Jedi to 20 minut ktore na nie stracilem po czym wylaczylem bo juz nie moglem. Cokolwiek by nie powiedziec zlego i dobrego o tej serii to WIECIE CO MNIE NAJBARDZIEJ !!WKURWIA!!?

Te pierdolone odglosy robotow, to pikanie R2D2 ktorego po 10 sekundach nie da sie zniesc i chcesz zeby zginal, nie mowiac juz o Chewbace, ten ryk byl denerwujacy jak nic co poprzednio widzialem w filmie, te pieprzone dzwieki, kto to wymyslil?

Bubbi - Sro 03 Sty, 2007

Galvorn napisał/a:
Powiem ze piata czesc jest calkiem niezla

A ja bym właśnie powiedział ze jest najbardziej ZŁA :>
dlatego oddaję na nią swój jakże cenny głos :twisted:

Galvorn napisał/a:
nie mowiac juz o Chewbace, ten ryk byl denerwujacy jak nic co poprzednio widzialem w filmie,

No co TY? :shock:
Wookie RULEZ :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kirk - Czw 04 Sty, 2007

Uwielbiam!!!

Szczególny sentyment do epizodów IV, V, VI.
Ulubiona część... Imperium Kontratakuje. Za co? Za MROK... :twisted:

kufir - Sob 06 Sty, 2007

Kocham bezgranicznie. :-D

P>S Wiecie ze swego czasu swintuszyłem jak ogądałem Star Wars?

;-) :-D :-D

hevidevi - Sob 06 Sty, 2007

Jeśli SW to tylko Stara Trylogia, to nowe cuś mogło by o mnie wogóle nie powstać, a mój głoś padł na Imperium Kontratakuje
Michał - Sob 06 Sty, 2007

kufir napisał/a:
Kocham bezgranicznie. :-D

P>S Wiecie ze swego czasu swintuszyłem jak ogądałem Star Wars?

przypomina mi sie ktorys tam odcinek przyjacioł gdzie ross mial fantazje zwiazane z leia i jej zlotym bikini :-D

Kosmiczne Jaja hahaha, to było dobre Lord Hełmofon albo Mistrz Jogurt rządzą.

A jeśli sie nie myle to jest też jakaś nowa parodia pt. Gwiezdne Jaja (bodajże nowa trylogia) ale tego nie oglądałem.

Gil-galad - Sob 06 Sty, 2007

"Olej pierścień, to lipa. Znalazłem go w paczce płatków śniadaniowych". :lol:
Olej - Sob 06 Sty, 2007

przeczesac pustynie! :lol:

Olej napisał/a:
przeczesac pustynie! :lol:

hahaha, jeśli sie nie myle to oni chyba wtedy chodzili z takimi gigantycznymi grzebieniami i "pzeczesywali" pustynie. :-D

SLAYER - Wto 09 Sty, 2007

CVLTH

a najlepsza z nowych rzęści to zdecydowanie zemsta sithów

MOC !

kocham bezgranicznie

Michał - Wto 09 Sty, 2007

a ze tak zapytam :-) - czemu nie podoba wam sie EP III ?
Widzewiak - Wto 09 Sty, 2007

oczywiście IV, V, VI rządzą...

ulubiona część ? hmmmm

nie wiem... :)

Bubbi - Wto 09 Sty, 2007

Michał napisał/a:
a ze tak zapytam :-) - czemu nie podoba wam sie EP III ?

Podoba - z nowych częsci chyba najbardziej. Co nie zmieni afaktu że do starej trylogi nie ma startu. To juz nie ten CVLTH ;-)

Mewtrix - Wto 09 Sty, 2007

KVLT czy nie KVLT to walka Anakina z Obi Wanem jest ffpytke :mrgreen: az strach po niej zapusic episod IV i walke Darth Vadera z Obi Wanem ;-)
jax1982 - Wto 09 Sty, 2007

szkoda tylko, ze w zemscie sithów, pierwszy dzwiek lorda vadera przypomina krzyk homera ktory zauwazyl, ze mu paczki zjedli ;)
sir_Bols - Wto 09 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
szkoda tylko, ze w zemscie sithów, pierwszy dzwiek lorda vadera przypomina krzyk homera ktory zauwazyl, ze mu paczki zjedli ;)

szkoda? czemu? co to za roznica? nawalali sie na lajtsejbery? nawalali! czego chciec wiecej od gwiezdych wojen?

edit: a glos oczywiscie na imperium

Charles Whitman - Sro 10 Sty, 2007

Mój głos na część V, która jak widzę absolutnie dominuje w zestawieniu. Nowe części dla mnie nie istnieją. Widziałem tylko "Mroczne Widmo".
Michał - Sro 10 Sty, 2007

Charles Whitman napisał/a:
Mój głos na część V, która jak widzę absolutnie dominuje w zestawieniu. Nowe części dla mnie nie istnieją. Widziałem tylko "Mroczne Widmo".

troche ci zazdroszcze, bo to co jest w nowych epizodach nijak ma sie do starszych czesci. sam wyglad swiata, bogactwo, przepych.. juz nie mowiec o efektach, itp.
Qrcze, te nowe epizody zepsuły moja milosc do starej trylogii.. pieprzony lucas :-D

ps. najlepszy jest polski glos vadera w E:III :-D smiech na sali :mrgreen:

jax1982 - Czw 11 Sty, 2007

ciekawi mnie duza liczba glosow na imperium, przeciez to taki typowy odcinek serialowy ;) zaczyna sie i konczy w srodku akcji, no chyba ze to przez to: "luke i`m your father" ;)
Charles Whitman - Czw 11 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
ciekawi mnie duza liczba glosow na imperium, przeciez to taki typowy odcinek serialowy ;) zaczyna sie i konczy w srodku akcji, no chyba ze to przez to: "luke i`m your father" ;)

Ja zagłosowałem, bo nie jest przesłodzone do wyrzygania jak "Mroczne Widmo" czy "Powrót Jedi".

a co w powrocie jedi przeslodzonego ?
sir_Bols - Czw 11 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
a co w powrocie jedi przeslodzonego ?

np ewoki ;)

jax1982 napisał/a:

np bitwa o hoth

łę tam, przeciez cale gwiezdne wojny to jeden wielki cukierek ;)

ale imperium chyba tez bym uznal za najlepsze hehehe

Michał - Czw 11 Sty, 2007

a jaka jest wasza najgorsza scena w calej sadze? dla mnie moze byc tylko jedna:

epizod II - scena gdy padme skacze okrakiem z kilku metrow na grzbiet tego potwora i robi "mmmm" - nigdy nie wiem czy sie smiac czy plakac :-)

HalfEvil - Czw 11 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
o właśnie i do Indiego się nie umywają :D

HalfEvil napisał/a:
jax1982 napisał/a:

jeden pies ;)

HalfEvil - Pią 12 Sty, 2007

jax1982 napisał/a:
HalfEvil napisał/a:
jax1982 napisał/a:

jeden pies ;)
nie ma porównania. Dr Jones kopie w ryj :D
Keeper - Czw 08 Lut, 2007

http://allegro.pl/item164134024.html może nie płyta, ale zajebista rzecz :D zawsze o czymś takim marzyłem :mrgreen:
Michał - Czw 08 Lut, 2007

Keeper napisał/a:
http://allegro.pl/item164134024.html może nie płyta, ale zajebista rzecz :D zawsze o czymś takim marzyłem :mrgreen:

ja tam wolalbym za taka kase samochod czy cuś, a nie zbroje szturmowca:-)

Kulto - Czw 08 Lut, 2007

Zajebisty lans... wyskoczyć w czymś takim na ulicę. :mrgreen: Klasa!
kufir - Pią 09 Lut, 2007

Licytuje!!!
Merin - Pią 09 Lut, 2007

hahahahah, a masz pieniadze na to?
kufir - Pią 09 Lut, 2007

Jak wygram to pomysle nad kasa. :mrgreen:

MOC BęDZIE ZE MNĄ NA ZAWSZE !!!!

Kulto - Sob 10 Lut, 2007

kufir napisał/a:
Jak wygram to pomysle nad kasa. :mrgreen:

MOC BęDZIE ZE MNĄ NA ZAWSZE !!!!

Albo Ciemna Strona wystawi Ci negatywa na Allegro. :P

kufir - Sob 10 Lut, 2007

Wtedy poczuje na własnej skórze potęgę ciemnej strony mocy :twisted:
Merin - Sob 10 Lut, 2007

Raczej sprawa wyladuje w sadzie :)
Mewtrix - Sob 10 Lut, 2007

Kufir, Ciebie to juz ostatecznie pojebało :mrgreen:

ale jak juz bedziesz to mial to licze ne kolejne cvlthowe foty :>

maitreya - Sob 10 Lut, 2007

Cytat:
1. ulubiona walka
2. ulubiona postać
3. ulubion(e)y moment(y)
4. ulubiony kolor miecza

1. luke vs vader w miescie chmur
2. luke (genialnie zaadopotowany przez sci-fi archetyp postaci syna i bezposrednie nawiazanie do mitologii srodziemnomorskiej)
3. duzo ich...
4. niebieski

ps: bub, fajny avat, to david lee roth?

rapunzel - Nie 08 Lip, 2007

kurcze, że tez ja tak późno na to forum trafiłam, same fajne tematy mi odjechały...

wg mnie najlepsza część to "Imperium kontratakuje", półgodziny stałam z kuzynką pod kinem na mrozie po bilety, a dostałyśmy bodajże w drugim rzędzie, ale i tak było super

co do pytań, to ograniczę się do stwierdzenia, ze kochałam się w Luku Skywalkerze, niestety bez wzajemności :>
a miecz gwiezdny robiło się z dezodorantu w sprayu i szczypty wyobraźni :mrgreen:

Kirk - Nie 08 Lip, 2007

rapunzel napisał/a:

wg mnie najlepsza część to "Imperium kontratakuje"

Potwierdzam.
Oglądałem z 15 razy a w kinie byłem chyba 6 lub 8. MASAKRA. Najmroczniejsza część sagi.

rapunzel - Wto 14 Sie, 2007

gwiezdne wojny mojego młodego znajomego :mrgreen:
http://pl.youtube.com/watch?v=uINu09sqhf0

<-:[DeaDe]:-> - Sro 15 Sie, 2007

Kolejność ulubionych walk:

Maul vs Obi vs Qui
Yoda vs Ces
Mace Windu vs Ces
Obi vs Ana
Yoda vs Hrabia
Luke vs Vader (ROJ)
Luke vs Vader (ESB)
Obi vs Vader

Telperion - Sro 16 Kwi, 2008

fuck, obiecywałem sobie, że tego nie zrobie ale stało się - zachciało mi się obejrzeć jeszcze raz 1-6 :-D I juz cały tydzień w pizdu, bo znowu się zajarałem star warsami, a w dobie netu i wiki, gdzie jest miliard informacji, to już w ogole - konkretna wkręta :-P

Właśnie jestem po "lekturze" 1-3... Jedynka (i tu chyba będę odosobniony), naprawdę mi się podoba - bez niepotrzebnego efekciarstwa, fabuła też znośna, ogólnie film rozkręca się sensownie i przyjemnie mi się ogolądało. Poza tym Qui Gon, czyli chyba moja ulubiona postać, grana przez L.N. :twisted: Wyścig na Tatooine fajny, dialogi też w miarę normalne i nie walące na odległość sztucznością i naiwnością jak w 2 i 3. Ogólnie 7/10

Dwojka za to, to już koszmar konretny... Z trudem dojechałem do końca (jak ja kiedyś na tym w kinie wysiedziałem to nie wiem). Efekciarskie, naiwne, sztuczne i absurdalne sceny. Najważniejsze było stworzenie armii klonów, reszta na siłe wyssana z dupy imo... Oczywiście miłość Aniego i Padme również przesłodzona i kiepaśnie zrobiona. Walka z Dooku w miarę fajna, wkońcu był mistrzem szermierki (no ale zawsze jak widzę Ch.Lee to widzę Sarumana, wiec troche dziwnie :-) ). Generalnie słabiutkie 5/10 i chyba najgorsza z części (ale chyba najtrudniejsza do zrobienia - cieżko było coś ciekawego tam wymyślić... postawili na gadżeciarstwo dla gimnazjalistów... szkoda)

Trójka już dużo lepsza, zdecydowanie najważniejsza część nowej serii, dzieją się kluczowe rzeczy, dlatego nie trudno było zrobić z tego ciekawy film :-D Jest oczywiście trochę absurdu (Ani wyczołgujący się z lawy bez kończyn) ale wszystko nabiera tempa i wiadomo - pod koniec miazga (Rise, Lord Vader!). Ogólnie to ja nie lubię kolesia co grał Anakina, uważam, że był średnio przekonujący i kiepsko pokazał to, co w tym filmie najważniejsze - czyli wątpliowści, uczucia, słabą osobowość i mega przemianę Anakina. Vader to byl kozak, a Anakin - kupka... Ten cały motyw jego upadku także trochę dziwnie pokazany - przecież chodziło mu tylko o to, aby zachować Padme przy życiu, a potem nagle miał to w dupie i zachciało mu się zaorać świat...
No ale wracając do samego filmu to może być, wiadomo że dużo mogłoby być lepiej, ale nie był zły... 7/10

Od jutra się zabieram za przypominanie starej sagi, fajnie będzie sobie tak oglądność na świeżości :mrgreen: Tak jak już ktoś wspomniał, trochę głupio, że przeszłość (1-3) wygląda jak 100 lat po wydarzeniach (4-6) - piękne kolorowe widoki, full technologie, wypaśne efekty i maxi kosmos... :-) ale Lucas chyba nie mógł aż tak zaryzykować, zaszaleć i zrobić w dobie dzisiejszych komputerów RETRO filmów, tak aby pasowały wizualnie, klimatycznie i koncepcyjnie do 4-6 :-) Chociaż w sumie ciekawe, czy by się to przyjęło...

Po wtóry się zajarałem, i w głowie mam 932418 spotrzeżeń, ale nie będę zamęczał - w końcu to nie forum o SW :mrgreen:

A największą kupe w majtach mam na samym początku, jak się pojawia napis STAR WARS i jest pierdolnięcie muzyki (zaraz przed lecacymi napisami) :mrgreen: :mrgreen:

Kazz - Sro 16 Kwi, 2008

Z nowej trylogii najlepsza trzecia część, ale i tak najwyżej średnia.
Dwójka - kompletnie nieudana
Jedynka- kiepska

sir_Bols - Sro 16 Kwi, 2008

Kazz napisał/a:
Z nowej trylogii najlepsza trzecia część, ale i tak najwyżej średnia.
Dwójka - kompletnie nieudana
Jedynka- kiepska
wolisz jedynke od dwojki?
Kazz - Sro 16 Kwi, 2008

sir_Bols napisał/a:
wolisz jedynke od dwojki?

Obydwa do dupy, jednak jedynka lepsza, dwójka mnie strasznie wkurwiała między innymi dzięki aktorowi odtwarzającemu główna rolę + wątek miłosny + odzywki typu "Obi wan mnie zabije" ;)

1 - 7/10
2 - 5/10
3 - 7.1/10 ;-)

ja jedynkę lubię za to, że jest taka dość skromna i zwyczajna, pokazuje trochę normalnego życia w galaktyce (vide akcja na Tatooine czy Naboo), trochę fajnych miejsc (np. podwodny świat Naboo), nie jest wypełniona bezsensownymi efektami jak II.

<-:[DeaDe]:-> - Sro 16 Kwi, 2008

film:

1 - 7+/10
2 - 5/10
3 - 8+/10 (za szybko Anakin się dał nabrać)

książka :mrgreen: :

1 - 8/10
2 - 8/10
3 - 8/10

<-:[DeaDe]:-> napisał/a:
(za szybko Anakin się dał nabrać)

no wlasnie...

ogolnie z taką mocą powinien wymiatać nie tylko fizycznie, ale i umysłowo, a wyszło na to, że był największym bubkiem wśród Jedi ;-)

Kazz - Sro 16 Kwi, 2008

Jedi to i tak kretyni, niby tacy światli, a spiskowca nie umieli wykryć ;)

ani zabić ;-)
Sosnechristo - Sro 16 Kwi, 2008

Epizody I-III są znośne, ale to już nie ta klasa, co IV-VI.
Najgorszą jest część druga, trzecią da się obejrzeć bez zgrzytów, zwłaszcza drugą połowę.
Stare, to wiadomo - klasyk :)

kufir - Pon 15 Wrz, 2008

Telperion napisał/a:
<-:[DeaDe]:-> napisał/a:
(za szybko Anakin się dał nabrać)

no wlasnie...

ogolnie z taką mocą powinien wymiatać nie tylko fizycznie, ale i umysłowo, a wyszło na to, że był największym bubkiem wśród Jedi ;-)

NIe zakochani nie zrozumieją Anakina. Ja bym postapił tak samo. Jebać system! :)

Telperion - Pon 15 Wrz, 2008

wyjebał system, po czym nie zauważył że to jego wyjebał Sidious... jeszcze się do niego przyłączył
Voltan - Pon 15 Wrz, 2008

Hayden Christensen to taki Rasiak kina...

no niestety
kufir - Pon 15 Wrz, 2008

Telperion napisał/a:
wyjebał system, po czym nie zauważył że to jego wyjebał Sidious... jeszcze się do niego przyłączył

No taka już jest ta miłość. Wszystko w imię miłości nie myśląc co dalej. Taki jej urok i przekleństwo.

no ale kurwa przeszedl na Ciemną Moc, zdradził wszystkich itp itd. tylko dlatego, żeby uratować Padme. Zginęła to powinien wpaść w szał i pozabijać wszystkich, dobrych i złych i siebie. :twisted: A najgłupsze, że rozpaczał ze zginęła przez 10 sekund, a zaraz potem już był z krwi i kości zły i nawet nie rozkminił co i po co zrobił Sidious. Nielogiczne
Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Kazz napisał/a:
Obydwa do dupy, jednak jedynka lepsza, dwójka mnie strasznie wkurwiała między innymi dzięki aktorowi odtwarzającemu główna rolę + wątek miłosny + odzywki typu "Obi wan mnie zabije"

A w jedynce nie mogę znieść tego pojeba z uszami. Missa mówić... Jak jakiś pierdolony czarnuch! :>

Voltan - Pon 15 Wrz, 2008

on był grany przez Murzyna ;)
Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Haha.. :rotfl:
kufir - Pon 15 Wrz, 2008

Telperion napisał/a:
no ale kurwa przeszedl na Ciemną Moc, zdradził wszystkich itp itd. tylko dlatego, żeby uratować Padme. Zginęła to powinien wpaść w szał i pozabijać wszystkich, dobrych i złych i siebie. :twisted: A najgłupsze, że rozpaczał ze zginęła przez 10 sekund, a zaraz potem już był z krwi i kości zły i nawet nie rozkminił co i po co zrobił Sidious. Nielogiczne

No przeciez dał sobie w mówic że to Obi Wan ją zabił i cała wina padła Na Jedi.

Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Głos na Imperium Kontratakuje.
Chyba z 10 razy byłem w kinie. :mrgreen:

Cytat:

Sidious mu wmówił, że umie wskrzeszać zmarłych.
a potem było tylko: "niestety, to chyba niemożliwe" czy costakliego i zero pretensji :-P

Kirk napisał/a:
Jak jakiś pierdolony czarnuch!

NO I ... ?! :twisted:

kufir - Pon 15 Wrz, 2008

Telperion napisał/a:
Cytat:

Sidious mu wmówił, że umie wskrzeszać zmarłych.
a potem było tylko: "niestety, to chyba niemożliwe" czy costakliego i zero pretensji :-P

Sie załamał, poczuł się oszukany bardziej ze strony Jedi niż Sidiusa i wyszło jak wyszło. Dla mnie OK.

Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Telperion napisał/a:
Kirk napisał/a:
Jak jakiś pierdolony czarnuch!

NO I ... ?! :twisted:

No i zmień awatar. :evil:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

niestey w kolejce czeka 10 innych wybitnych czarnych braci :-D
Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Już strugam im pale. :twisted:
A ten z obecny to Faithless?

Piotrek Sz. - Pon 15 Wrz, 2008

Kirk napisał/a:

no bez jaj...

Kirk napisał/a:

:rotfl:

Kirk - Pon 15 Wrz, 2008

Nie znam się na czarnuchach więc pytam?
Olej - Wto 16 Wrz, 2008

nie wazne kto to, wazne co zrobil dla Sceny
Telperion - Wto 16 Wrz, 2008

tzw. Miles Davis, facet który robił jazz w 4 wymiarach
Voltan - Wto 16 Wrz, 2008

samemu przebywając w kilku innych
Kirk - Wto 16 Wrz, 2008

aaa...
Słyszałem, ale pyska nie widziałem stąd moja mega ftopa. :-D

warlock - Wto 16 Wrz, 2008

Zaznaczyłem Powrót Rzezaj, ale w gruncie rzeczy stawiam na równi z Imperium :-D
warlock - Sob 20 Wrz, 2008

Właśnie sobie odświeżyłem Zemstę Sithów - jednak rewelacyjnie się to ogląda, naprawdę dobra część, 8/10 :-)
Michał - Sob 20 Wrz, 2008

warlock napisał/a:
Właśnie sobie odświeżyłem Zemstę Sithów - jednak rewelacyjnie się to ogląda, naprawdę dobra część, 8/10 :-)

a ja po raz pierwszy dostrzegłem wieeeele wad w tym epizodzie...

warlock - Sob 20 Wrz, 2008

Co nie zmienia faktu że na tle pierwszych dwóch wypada bardzo dobrze ;-)
Solar - Wto 21 Paź, 2008

Oczywiście, że "Vader spuszcza wpierdol pedalskim rebeliancikom" vel "Mistrz Yoda niszczy"
Stratovaria - Pon 29 Gru, 2008

Program na przedwczoraj. Tego drugiego nie oglądałam ;)

Solar - Pon 29 Gru, 2008

Dostałem ostatnio szachy Gwiezdne Wojny! Pure kult!
Ferio - Pią 27 Lut, 2009

Wrzuć fotę :mrgreen:
Bubbi - Pią 13 Mar, 2009

http://film.onet.pl/0,0,1933255,wiadomosci.html
Szczota - Sob 14 Mar, 2009

heh , widać pora zarobić jescze pare milionów :D a taśmowce są teraz w modzie, dla mnie najlepsze są te "stare" czesci...jakoś w tych "nowych" brakuje mi tego czegoś :twisted:
rapunzel - Sob 14 Mar, 2009

Bubbi napisał/a:
http://film.onet.pl/0,0,1933255,wiadomosci.html

oby to nie była taka chała jak ten serial Kroniki Sary Connor, obejrzałam pierwszy odcinek i na tym skończyłam przygodę z tym dziełem. Z drugiej strony Lukas chyba wie co robi :>

Robson - Czw 16 Kwi, 2009

1. Qui, Obi vs Darth Maul / Yoda vs Dooku / Yoda vs Palpatine
2. Qui i Obi
3. -
4. zielony

Telperion - Czw 16 Kwi, 2009

co?
warlock - Czw 16 Kwi, 2009

Robson pewnie jest po 100 godzinnym maratonie Gwiezdnych Wojen :mrgreen:
Bubbi - Pią 17 Kwi, 2009

Robson napisał/a:
1. Qui, Obi vs Darth Maul / Yoda vs Dooku / Yoda vs Palpatine
2. Qui i Obi
3. -
4. zielony

yes, Master

Bubak - Pią 17 Kwi, 2009

http://wiadomosci.gazeta....i.html?skad=rss

;-)

Krwawisz - Nie 29 Lis, 2009

Ostatnio obejrzalem sobie wszystkie czesci i jak zwykle jestem pozamiatany wiec postanowilem dopisac sie do ankietki ;)

1. Yoda - Palpatine
2. Mace Windu
3. sekwencja smierci kolejnych Jedi z Zemsty Sithow i kiedy Luke dowiaduje sie kto jest jego ojcem
4. zielony

Co do ulubionej czesci, oryginalny nie bede - Imperium Kontratakuje :twisted:

Solar - Pią 15 Sty, 2010

Mogliby komiks czystka nakręcić - półtorej godziny filmu jak Vader rozpierdala innych Jedi. :mrgreen:
Albo zekranizować losy Quinlama Vosa (ciekawe postać z uniwersum).

jesper - Sro 29 Wrz, 2010

Saga "Gwiezdne wojny" zostanie zrealizowana w wersji 3D - ogłosiła firma producencka George'a Lucasa Lucasfilm Ltd.

Prezentowana przez Twentieth Century Fox and Lucasfilm Ltd. konwersja będzie nadzorowana przez Industrial Light & Magic.

"Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo" trafią do kin w 2012 roku. Dokładna data nie jest jeszcze znana.

- Dobre rezultaty w konwersji stereo to kwestia czasu i dokładności - mówi John Knoll, ekspert od efektów specjalnych w Industrial Light & Magic. - Potrzeba krytycznego i artystycznego oka oraz niezwykłej dokładności. W przypadku "Gwiezdnych wojen" nie będziemy się spieszyć, bo chcemy wykorzystać całą naszą wiedzę techniczną i estetyczną.

SLAYER - Sob 09 Paź, 2010

eeeeeeee tam mógłby nakręcić parę ciekawych epizodów pomiędzy podstawowymi częściami
jesper - Sob 09 Paź, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=qk-ah7kcMw8
SLAYER - Sob 09 Paź, 2010

http://www.youtube.com/wa...feature=related

hahahha też zajebiste, ale tamto lepsze

Solar - Sob 23 Paź, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=5blbv4WFriM
Bubbi - Pią 26 Lis, 2010

http://film.onet.pl/0,0,2236841,wiadomosci.html
Bubbi - Wto 11 Sty, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=Reibf3KAMVA
Robson - Wto 11 Sty, 2011

To będzie COŚ. Trzeba koniecznie sobie będzie sprawić.
Bubbi - Sro 12 Sty, 2011

Robson napisał/a:
To będzie COŚ. Trzeba koniecznie sobie będzie sprawić.

Zacznij zbierać kasę, bo czuję że będzie kosztowało około 700 zeta ;-)

Robson - Sro 12 Sty, 2011

Najpierw trzeba kino domowe blue-ray kupić ;-)
Bubbi - Sro 12 Sty, 2011

Robson napisał/a:
Najpierw trzeba kino domowe blue-ray kupić ;-)

wystarczy do kina domowego dokupić odtwarzacz BLU-ray

Robson - Sro 12 Sty, 2011

Trzeba mieć najpierw kino domowe
slaviron - Sro 12 Sty, 2011

Robson napisał/a:
Trzeba mieć najpierw kino domowe

Nie trzeba. :> ;-)

Widzewiak - Sro 12 Sty, 2011

nie trzeba, ale nie będę tego kupował na pewno. Nie jestem fanatykiem Gwiezdnych Wojen.
slaviron - Sro 12 Sty, 2011

Ja również nie uległem temu fanatyzmowi - wręcz przeciwnie - nigdy nie widziałem żadnej części w całości. :twisted: :!:
Widzewiak - Sro 12 Sty, 2011

ja widziałem - lubię, ale bez obsrania.
Michał - Sob 19 Mar, 2011

Polski dubbing Gwiezdnych Wojen w wydaniu BD

http://hatak.pl/news/1230...n_w_wydaniu_BD/

Widzewiak - Sob 19 Mar, 2011

beznadziejny pomysł z tym dubbingiem.
warlock - Sob 19 Mar, 2011

KAŻDA forma dubbingu w jakimkolwiek filmie z żywymi aktorami to DRAMATYCZNE nieporozumienie, wsadzałbym do pierdla za takie pomysły :-P

otóż to. Jak oni zrobią dubbing Vadera ??? gość też będzie dmuchał w hełm ? Co za gówniany pomysł.
Robson - Sob 19 Mar, 2011

I dubbing i lektor to gówno niemożebne. Powinni tego zakazać i dawać filmy tylko z napisami ;-)
Piotrek Sz. - Sob 19 Mar, 2011

Widzewiak napisał/a:
otóż to. Jak oni zrobią dubbing Vadera ??? gość też będzie dmuchał w hełm ? Co za gówniany pomysł.

a myślisz, że jak zrobili w oryginale? bo chyba wiesz, że aktor, który grał Vadera, a jego głos to dwie różne osoby?

szczerze mówiąc nie miałem o tym najmniejszego pojęcia :)
Crazy Ivan - Sob 19 Mar, 2011

jezeli dubbing to tylko czeski :twisted:
Bubbi - Sob 19 Mar, 2011

Robson napisał/a:
I dubbing i lektor to gówno niemożebne. Powinni tego zakazać i dawać filmy tylko z napisami ;-)

Pogadamy jak będziesz miał dziecko któremu przez cały film będziesz czytał dialogi :mrgreen:

Bubbi napisał/a:
Robson napisał/a:

Pogadamy jak będziesz miał dziecko któremu przez cały film będziesz czytał dialogi :mrgreen:

o! - i to jest właśnie to...

Bubbi napisał/a:
Robson napisał/a:

Dziecko niech ogląda animowane. Jak już wcześniej zostało zaznaczone i pod tym się podpisuję, że dubbing jedynie na tak jeśli chodzi o właśnie filmy animowane.

Robson napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Robson napisał/a:

Dziecko niech ogląda animowane. Jak już wcześniej zostało zaznaczone i pod tym się podpisuję, że dubbing jedynie na tak jeśli chodzi o właśnie filmy animowane.

ale dlaczego ma oglądać animowane? co to za argument? są ludzie którzy mają w sercu gwiezdne wojny i chciałyby własne dziecko od najmłodszych lat zarazić magią tego filmu.

zresztą z czym masz problem? będą 3 wersje do wyboru - dubbing, napisy i lektor - każdy znajdzie jakąś dla siebie. lepszy wybór 3 możliwości niż poleganie na 1 z góry narzuconym

Lol, ja powiedziałem, że mam z tym problem?

Michał napisał/a:
Robson napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Robson napisał/a:

ale dlaczego ma oglądać animowane? co to za argument? są ludzie którzy mają w sercu gwiezdne wojny i chciałyby własne dziecko od najmłodszych lat zarazić magią tego filmu.

zresztą z czym masz problem? będą 3 wersje do wyboru - dubbing, napisy i lektor - każdy znajdzie jakąś dla siebie. lepszy wybór 3 możliwości niż poleganie na 1 z góry narzuconym

W filmach fabularnych lektor >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> dubbing, jak usłyszę Forda gadającego głosem Borysa Szyca czy innego Karolaka to nie wyrobię.

Robson napisał/a:
Lol, ja powiedziałem, że mam z tym problem?

taki wniosek wyciągnąłem z tonu twojej wypowiedzi w której odsyłasz dzieci do bajek. wiesz - dla mnie też wydaje się to dość niedorzeczne.. ale akceptuje, że komuś taka forma odbioru jest w stanie się podobać

ford to pikuś - problemem to będzie raczej vader (nie wyobrażam sobie tego.. no może trochę tak, po III częście)

True true

Osobiście lektor nigdy mi nie przeszkadzał w filmach, jako kilkuletnie dziecko oglądałem Labirynt czy Willow właśnie z lektorem i była rewelacja, zupełnie nie wiem po co komu dubbing w fabularnych produkcjach. Polacy potrafią zrobić naprawdę fantastyczny dubbing w bajkach (np Mulan jest zdecydowanie lepsza po polsku) i tego się powinni trzymać, ale od filmów fabularnych (a w szczególności klasyki) - wara

Michał - Pią 22 Lip, 2011

Zwiastun usuniętych scen z Sagi "Gwiezdnych Wojen"

http://hatak.pl/aktualnos...iezdnych_Wojen/

łohohoho :-)

Bubbi - Pią 22 Lip, 2011

szału nie ma...

Bubbi napisał/a:
szału nie ma...

trochę jest ;-)

Te sceny z tej pustyni to chyba z powrotu jedi? no i wampa ice creature w bazie Echo taki śmiesznie pokraczny

ja i tak czekam na dubbng - to trzeba będzie usłyszeć :-D

Bubbi - Pią 22 Lip, 2011

mam nadzieję że tych scen bedzie więcej...

Bubbi napisał/a:
mam nadzieję że tych scen bedzie więcej...

będzie, to tylko zwiastun tego co nadchodzi

SLAYER - Pon 19 Wrz, 2011

http://allegro.pl/star-wa...1817840327.html

ehhhh....

Bubbi - Pon 19 Wrz, 2011

niom... chyba nadszedł czas kupić odtwarzacz bluray...
Voltan - Pon 19 Wrz, 2011

dobra cena
Widzewiak - Pon 19 Wrz, 2011

też myślę o takim odtwarzaczu. Ile może kosztować niezłej klasy sprzęt ?
oldboy - Pon 19 Wrz, 2011

przeciętny - do 500
przyzwoity - do 1000
niezły - do 2000
dobry - powyżej

drogawo jeszcze

jeszcze tak, ale kwestia roku,dwóch.
Sprzętu się nalęgnie, rynek sie zatka i trzeba będzie zejść z ceny.
Z DVD było podobnie. Teraz przeciętny odtwarzacz dostaniesz za 150-200 zeta.

ja na razie podłączam laptopa do telewizora kabelkiem HDMI i jest zajebiście ;] (tak wiem może być jeszcze milion razy lepiej)

a te star warsy jako prowizoryczne rozwiązanie trzeba będzie sobie 'wypożyczyć' ;]

sir_Bols - Pon 19 Wrz, 2011

no już nie przesadzajcie z tym "drogawo". Jakiegoś prostego Panasonica, LG czy coś takiego można kupić za ~250-350 zł. Drożej wyjdzie kupienie tej sagi na BR ;) .

w sumie nie potrzebuję niczego wielkiego.

sir_Bols napisał/a:
no już nie przesadzajcie z tym "drogawo". Jakiegoś prostego Panasonica, LG czy coś takiego można kupić za ~250-350 zł.

Widzu pytał o niezły sprzęt, a nie "jednorazówkę" ;-)

Crazy Ivan - Pon 19 Wrz, 2011

dobrze ze mam ps3 ktore jako odtwarzacz sprawuje sie swietnie :D
Telperion - Pon 19 Wrz, 2011

SLAYER napisał/a:
ja na razie podłączam laptopa do telewizora kabelkiem HDMI i jest zajebiście ;] (tak wiem może być jeszcze milion razy lepiej)

a te star warsy jako prowizoryczne rozwiązanie trzeba będzie sobie 'wypożyczyć' ;]

+1 właśnie to zrobiłem, wersje 1080p Blu-ray AVC DTS HD MA 6.1, każda część po 40GB :-D

Telperion - Pon 19 Wrz, 2011

sir_Bols napisał/a:
no już nie przesadzajcie z tym "drogawo". Jakiegoś prostego Panasonica, LG czy coś takiego można kupić za ~250-350 zł. Drożej wyjdzie kupienie tej sagi na BR

sprzęt z tej półki zazwyczaj nie posiada tych najlepszych dekoderów, nie warto się pakować w badziewie.

Crazy Ivan napisał/a:

OCzywiście, jest to najlepsza i najbardziej opłacalna platforma - zwłaszcza, że zawiera wszystkie niezbedne dekodery.
Jednak czytałem niedawno kilka testów, i jakość samych filmów BD na PS3 nie wypada tak dobrze jak na przeznacoznym do tego odtwarzaczu stand-alone, no ale to raczej logiczne (i różnica w jakości jest do zaakceptowania biorąc pod uwagę oszczędność)

Telperion napisał/a:
SLAYER napisał/a:

+1 właśnie to zrobiłem, wersje 1080p Blu-ray AVC DTS HD MA 6.1, każda część po 40GB :-D

tzn 6 części w 2 paczkach po 3?

o to chodzi? ;]

Crazy Ivan napisał/a:

to jest imo najlepsze rozwiązanie

slaviron - Pon 19 Wrz, 2011

Ten model jest spoko:
http://allegro.pl/blu-ray...1825520261.html
ale trzeba pamiętać o telewizorze full HD i dobrym kablu HDMI jeśli to wszystko ma dać efekt.

SLAYER - Wto 20 Wrz, 2011

części 1-3 na blureju wypadają GENIALNIE (szczególnie 3)
Telperion - Wto 20 Wrz, 2011

SLAYER napisał/a:
Telperion napisał/a:
SLAYER napisał/a:

tzn 6 części w 2 paczkach po 3?

o to chodzi? ;]

nie. 6 części w paczkach po ileśtam (nieważne), każda część to 40GB.
A 6.1 odnosi się do kodowania dźwięku, i mimo że nie mam systemu 6.1 to i tak musiałem ściągnąć największą objętościową wersję, ot takie zboczenie :-D

sir_Bols - Wto 20 Wrz, 2011

i jazda na telewizorku 32" ;)

i głośniczkach creativea ;P

Telperion napisał/a:
A 6.1 odnosi się do kodowania dźwięku, i mimo że nie mam systemu 6.1 to i tak musiałem ściągnąć największą objętościową wersję, ot takie zboczenie

no to ja mam 6.1 w plikach mkv każda część po ok 13-14 gb

jeszcze nie mam części 1977-1983 a tych jestem ciekaw najbardziej
Michał - Sro 21 Wrz, 2011

http://www.youtube.com/wa...feature=related :-D

szukam na yt nowych dodanych scen ale nic nowego nie widać

SLAYER - Sob 24 Wrz, 2011

zdecydowanie WARTO zakupić (wypożyczyć) sagę na blu ray...

coś niesamowitego

Michał - Nie 25 Wrz, 2011

http://www.smog.pl/txt_gf...epsze_graffiti/

zajebiste :!:

Bubbi - Czw 13 Paź, 2011

http://www.stopklatka.pl/...ul.asp?wi=81601
slaviron - Czw 13 Paź, 2011

Łe tam jakiś kolejny pieprzony remaster. :> ;-)
rysiekzklanu - Czw 13 Paź, 2011

Nic nie równa się z przyjemnością oglądania Gwiezdnych na BR... ;-)
oldboy - Czw 13 Paź, 2011

Nic nie równa się z przyjemnością nie oglądania Gwiezdnych :-P
rysiekzklanu - Czw 13 Paź, 2011

oldboy napisał/a:

nie zgodzę się z Tobą, to jędrne młode ciało Luke`a i ...mocz, sorry moc :mrgreen:

oldboy - Czw 13 Paź, 2011

rysiekzklanu napisał/a:
oldboy napisał/a:

nie zgodzę się z Tobą, to jędrne młode ciało Luke`a i ...mocz, sorry moc :mrgreen:

sorry, ale nie trawię takich bajek.

krecik - Czw 13 Paź, 2011

spam
Voltan - Czw 13 Paź, 2011

nie ten temat
SLAYER - Pią 14 Paź, 2011

oldboy napisał/a:
rysiekzklanu napisał/a:
oldboy napisał/a:

każdego szkoda

Widzewiak - Pią 14 Paź, 2011

SLAYER napisał/a:
zdecydowanie WARTO zakupić (wypożyczyć) sagę na blu ray...

coś niesamowitego

trzeba by zassać ;)

slaviron - Pią 14 Paź, 2011

Cytat:

+100000000

feenor - Pią 14 Paź, 2011

1. obiwan/quigon vs darth maul
2. imperator
3. hołd anakina imperatorowi - klasyka
4. fioletowy :mrgreen:

Michał - Sob 15 Paź, 2011

http://www.kmf.org.pl/fx/sw4menu.html

rewelacyjna analiza Nowej Nadziei - obowiązkowa lektora dla każdego fana(tyka ;-) )

Michał - Nie 16 Paź, 2011

http://www.youtube.com/watch?v=32itsA81Ouw

zmiany w wersji bluray z porkinsem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ramza - Nie 16 Paź, 2011

http://allegro.pl/show_item.php?item=1875511505
Polecam ;-)

rysiekzklanu - Nie 16 Paź, 2011

Ramza napisał/a:
http://allegro.pl/show_item.php?item=1875511505
Polecam ;-)

Szkoda,że teraz bo kupiłem 2 tyg temu, a tak byś zarobił ;-)

Bubbi - Pon 06 Lut, 2012

http://www.youtube.com/watch?v=U0rQVkE-uP4

w piątek premiera "Episode I"

doimy, doimy... ;-)

rysiekzklanu - Pon 06 Lut, 2012

Bubbi napisał/a:

doimy, doimy... ;-)

Idę z moim "nygusem", chuj tam raz się żyje ;-) .W każdym z nas jest coś z dziecka :>

Gil-galad - Pon 06 Lut, 2012

Bubbi napisał/a:

doimy, doimy... ;-)

Na siłę do kina nikt nikogo nie ciągnie, a stado "star-wars-geek'ów" dawno obsrało się ze szczęścia. ;)

Voltan - Pon 06 Lut, 2012

o, a ja nawet nie wiedziałem, że takie coś robią ;)
kocurejro - Pon 06 Lut, 2012

serio ? chyba pol billboardow w miescie oblepione ;)
Voltan - Pon 06 Lut, 2012

jakoś przeoczyłem ;)
Chal-Chenet - Pon 06 Lut, 2012

Gil-galad napisał/a:
Bubbi napisał/a:

doimy, doimy... ;-)

Na siłę do kina nikt nikogo nie ciągnie, a stado "star-wars-geek'ów" dawno obsrało się ze szczęścia. ;)

W tym ja. :mrgreen:

mopek666 - Wto 14 Lut, 2012

no właśnie i ja się wybieram z moim synem na 3D "Mroczne widmo" :mrgreen: fajnie :-D
Crazy Ivan - Wto 14 Lut, 2012

1-3 w 3d sobie odpuszcze za to na 4-6 na bank pojde
mopek666 - Wto 14 Lut, 2012

Crazy Ivan napisał/a:
4-6 na bank pojde

no ba! sie wie ale młodszemu trzeba po kolei serwować opowieść 8)

Telperion - Wto 14 Lut, 2012

był ktoś? są efekty 3D czy jak w 90% produkcji z ostatnich lat "udawane 3D" ??
Chal-Chenet - Wto 14 Lut, 2012

W paru scenach ładnie widać te 3 wymiary, ale generalnie film przekonwertowany na ten format nigdy nie zrobi takiego wrażenia jak od początku kręcony w tej technologii. (vide "Avatar")
SLAYER - Wto 14 Lut, 2012

Chal-Chenet napisał/a:
W paru scenach ładnie widać te 3 wymiary, ale generalnie film przekonwertowany na ten format nigdy nie zrobi takiego wrażenia jak od początku kręcony w tej technologii. (vide "Avatar")

to trochę tak jak z tymi remasterami na bluray...

Telperion - Wto 14 Lut, 2012

Chal-Chenet napisał/a:

najlepszy film jaki widziałem pod względem 3D (i jedyny jaki mnie zmiażdzył właśnie pod względem 3D) to na wpół-animowany Beowulf z Angeliną Jolie i A. Hopkinsem.

Voltan - Sro 15 Lut, 2012

co rozumiesz przez "wpół-animowany"?
to był w 100% animowany film, z tym że z wykorzystaniem motion capture
oczywiscie efekt był znakomity :)

Robson - Sro 15 Lut, 2012

Hmm no właśnie, a ja oglądałem ten film w kinie w normalnej wersji i zupełnie mnie nie porwał.
Telperion - Sro 15 Lut, 2012

Voltan napisał/a:
100% animowany film

cycki angeliny wydawały się całkiem realne :mrgreen: :mrgreen:

Voltan - Sro 15 Lut, 2012

bo jej czujniki przyczepili i model się tak samo ruszał ;-)
ale nie ma w tym filmie zdjęć z normalnej kamery

Chal-Chenet - Sro 15 Lut, 2012

Robson napisał/a:

Hmm no właśnie, a ja oglądałem ten film w kinie w normalnej wersji i zupełnie mnie nie porwał.

+1

Bubbi - Pon 19 Mar, 2012

http://www.youtube.com/wa...d&v=U6IViuHFYvc
sir_Bols - Pon 19 Mar, 2012

a to znacie?

Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

SLAYER napisał/a:

oglądałem ostatnio, w wersji z dubbingiem - porażka

Han Solo - WTF????????? :shock: :roll: :? :sad:

SLAYER - Pią 20 Kwi, 2012

Bubbi napisał/a:
SLAYER napisał/a:

KAŻDY DUBBING SSIE... zabijanie filmu...

Olej - Pią 20 Kwi, 2012

shreka tez tylko w oryginale ogladales? ;)

Olej napisał/a:

...zabijanie filmu z małymi wyjątkami... ;-)

Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

Olej napisał/a:

SHREK to bajka, a nie film :mrgreen:

Olej - Pią 20 Kwi, 2012

Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:

a gdzie jest granica? ;) willow to film czy bajka? persepolis to film czy bajka? :mrgreen:

Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

Olej napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:

a gdzie jest granica? ;) willow to film czy bajka? persepolis to film czy bajka? :mrgreen:

willow to baśń :>

persepolis nie widziałem

Olej - Pią 20 Kwi, 2012

a basn to film? :>
Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

baśń to baśń :mrgreen:
Olej - Pią 20 Kwi, 2012

a komedia to komedia :mrgreen:
btw - gwiezdne wojny to sumie tez basn :mrgreen:

sir_Bols - Pią 20 Kwi, 2012

a propo gwiezdnych wojen, pamięta ktoś taki kultowy film cormana jak star crash? Młody Hoff z mieczem świetlnym - bezcenne :D
http://www.youtube.com/watch?v=sC-dwjrinK0

Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

Olej napisał/a:
gwiezdne wojny to sumie tez basn :mrgreen:

Cytat:
Baśń jest utworem nasyconym cudownością związaną z wydarzeniami magicznymi. Ukazuje ona dzieje ludzkich bohaterów swobodnie przekraczających granice między światem poddanym motywacjom realistycznym a sferą działania sił nadnaturalnych. Fantastyczny świat baśni jest zaludniony krasnoludkami, skrzatami, czarownicami, wróżkami, dobrymi i złymi duchami, królewiczami, rycerzami.

:>

Olej - Pią 20 Kwi, 2012

Bubbi napisał/a:
Olej napisał/a:
gwiezdne wojny to sumie tez basn :mrgreen:

Cytat:
Baśń jest utworem nasyconym cudownością związaną z wydarzeniami magicznymi. Ukazuje ona dzieje ludzkich bohaterów swobodnie przekraczających granice między światem poddanym motywacjom realistycznym a sferą działania sił nadnaturalnych. Fantastyczny świat baśni jest zaludniony krasnoludkami, skrzatami, czarownicami, wróżkami, dobrymi i złymi duchami, królewiczami, rycerzami.

:>

no, pasuje zdecydowanie :mrgreen:
sily nadnaturalne - moc
skrzaty - ewoki
duchy - obi-wan
rycerze jedi
itp ;-)

To nie magia! To midichloriany! :D
Bubbi - Pią 20 Kwi, 2012

:mrgreen:
Olej - Pią 20 Kwi, 2012

a moze magia to tez midochloriany? :>

Zdecydowanie nie :)
warlock - Pią 20 Kwi, 2012

SLAYER napisał/a:
Bubbi napisał/a:
SLAYER napisał/a:

KAŻDY DUBBING SSIE... zabijanie filmu...

Są małe wyjątki, przykładowo dubbing Mulan Disneya jest miliard razy lepszy od oryginału, podobnie sprawa się ma z głosami w niektórych grach, polska edycja Baldur's Gate 2 jest niebita ;)

Ale za dubbingowanie filmu fabularnego z normalnymi aktorami powinna być czapa i do piachu, jak Al Pacino czy Walken mówi głosem Szyca czy innego Karolaka to po prostu nóż się w kieszeni otwiera.

warlock napisał/a:
Ale za dubbingowanie filmu fabularnego z normalnymi aktorami powinna być czapa i do piachu, jak Al Pacino czy Walken mówi głosem Szyca czy innego Karolaka to po prostu nóż się w kieszeni otwiera.

OOO to to to właśnie...

Bubbi - Pon 07 Maj, 2012

https://www.skarbnicanarodowa.pl/starwars/

\m/

Robson - Pon 07 Maj, 2012

MOC \m/
Widzewiak - Pon 07 Maj, 2012

"Emisje pokryte czystym srebrem" - coś dla Czarka ;)
Telperion - Pią 15 Cze, 2012

;-)

Bubbi - Pią 15 Cze, 2012

Telperion napisał/a:
Obrazek

;-)

Robson - Wto 30 Paź, 2012

https://thewaltdisneycompany.com/blog/disney-acquire-lucasfilm

Cytat:
WIADOMOŚĆ DNIA, ROKU I DZIESIĘCIOLECIA

I to NIE JEST żart ani halloweenowy kawał. Disney za kwotę opiewającą na ponad 4 miliardy dolarów kupuje Lucasfilm, macierzystą firmę George'a Lucasa. JEDNOCZEŚNIE CAŁA NOWA TRYLOGIA "GWIEZDNYCH WOJEN" OTRZYMUJE ZIELONE ŚWIATŁO, ZACZYNAJĄC OD 2015 ROKU!

Chal-Chenet - Sro 31 Paź, 2012

Bardzo dobra informacja.
Robson - Sro 31 Paź, 2012

Tak :mrgreen: Może w końcu doczekam się jakiegoś filmu osadzonego w czasach Starej Republiki :-)
Bubbi - Sro 31 Paź, 2012

a mnie jakoś to ani ziębi ani grzeje... jak dla mnie PRAWDZIWA Trylogia była tylko jedna (te epizody od I do III mogły się wcale nie ukazywać :? )
Olej - Sro 31 Paź, 2012

od groma pojawilo sie od razu w sieci obrazkow w stylu

ludzie maja ewidentnie spaczone pojecie o disneyu, bo przeciez taki np disneyowski john carter niedaleko klimatem odbiegal od tego co w gwiezdnych wojnach mozna bylo zobaczyc :roll:

sir_Bols - Sro 31 Paź, 2012

Bubbi napisał/a:
a mnie jakoś to ani ziębi ani grzeje... jak dla mnie PRAWDZIWA Trylogia była tylko jedna (te epizody od I do III mogły się wcale nie ukazywać :? )
Nie trylogia była jedna tylko Ty raz młody byłeś :D
Bubbi - Sro 31 Paź, 2012

sir_Bols napisał/a:
Bubbi napisał/a:
Nie trylogia była jedna tylko Ty raz młody byłeś :D

no, może i tak ;-)

SLAYER - Czw 01 Lis, 2012

Akurat uważam że I-III było bardzo potrzebne...
DragonLord - Czw 01 Lis, 2012

SLAYER napisał/a:
Akurat uważam że I-III było bardzo potrzebne...

..... Lucasowi, bo kasa się kończyła.

Dla mnie jako fana...
sir_Bols - Czw 01 Lis, 2012

Obyśmy tylko w nowej części nie poznali perypetii imperatora palpatine jako niesfornego brzdąca :lol:

sir_Bols napisał/a:
Obyśmy tylko w nowej części nie poznali perypetii imperatora palpatine jako niesfornego brzdąca :lol:

proszę Cię...są jakieś granice...

Robson - Czw 01 Lis, 2012

Ja tam w sumie wolałbym, żeby kolejne filmy były trochę w innych czasach i z innymi postaciami.
Chal-Chenet - Czw 01 Lis, 2012

Ja też, ale jak mają to być 7-9, to raczej bankowo się nie cofną do Starej Republiki. Jak już powinni wybiec daleko w przeszłość, bo nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego w klasycznych rolach Hana, Luke'a czy Lei.
Szczota - Czw 01 Lis, 2012

Bubbi napisał/a:

+1
dla dla identycznie....
stare części bdb , te nowe jakoś do mnie nie przemawiają

oldboy - Czw 01 Lis, 2012

Chal-Chenet napisał/a:
Ja też, ale jak mają to być 7-9, to raczej bankowo się nie cofną do Starej Republiki. Jak już powinni wybiec daleko w przeszłość, bo nie wyobrażam sobie kogokolwiek innego w klasycznych rolach Hana, Luke'a czy Lei.

to muszą się pospieszyć, Fordowi stuknęło 70.
Poza tym, jestem tego samego zdania co Bubbi.
4-6, reszta mogła się nie ukazać.

Olej - Czw 01 Lis, 2012

nie spodziewalem sie niczego innego od ludzi w waszym wieku :mrgreen:

Takie "spawanie" przez prawie 40 lat,
to jak budowa katedry w Barcelonie. ;-)

Robson - Czw 01 Lis, 2012

Aj pierdolisz Panie :-)
Sonen - Czw 01 Lis, 2012

Szczota napisał/a:
Bubbi napisał/a:

+1
dla dla identycznie....
stare części bdb , te nowe jakoś do mnie nie przemawiają

dokładnie, spodziewam się jakiejś strasznej kichy

Bubbi - Wto 06 Lis, 2012

oldboy napisał/a:
Chal-Chenet napisał/a:

http://stopklatka.pl/wyda...ie.asp?wi=92116

oldboy - Wto 06 Lis, 2012

Bubbi napisał/a:
oldboy napisał/a:
Chal-Chenet napisał/a:

http://stopklatka.pl/wyda...ie.asp?wi=92116

w napisach końcowych będą podziekowania dla producentów geriavitu itp. specyfików :>

Robson - Wto 06 Lis, 2012

Czytałem niedawno, że VII część ma mieć miejsce kilkadziesiąt lat później, więc nic dziwnego, że mogą pojawić się te postaci.
Robson - Wto 06 Lis, 2012

http://www.ign.com/videos...director-parody

To się teraz zacznie :mrgreen:

Robson - Pon 12 Lis, 2012

Michael Arndt scenarzystą nowego epizodu.
Chal-Chenet - Pon 12 Lis, 2012

http://www.filmweb.pl/person/Michael+Arndt-316965

Ten?
No filmografii to on za bogatej nie ma...

Robson - Pon 12 Lis, 2012

Ten. Ponoć chodząca encyklopedia SW ;-)
Chal-Chenet - Pon 12 Lis, 2012

A, to w takim razie inna sprawa. Jak fan, to może i nie zjebie roboty. ;)
Bubbi - Sro 21 Lis, 2012

http://www.filmweb.pl/new...takuje%22-90864
Robson - Sro 21 Lis, 2012

Bubbi - Czw 29 Lis, 2012

http://www.filmweb.pl/news/Dziesiątki+filmów+w+świecie+%22Gwiezdnych+Wojen%22-91038

:?

sir_Bols - Czw 29 Lis, 2012

No i zajebiście. Czego się krzywisz?
Bubbi - Czw 29 Lis, 2012

sir_Bols napisał/a:
Czego się krzywisz?

dla zasady ;-)

po prostu - oczekiwałem trzech kolejnych epizodów (nie wnikając już w to na jakim będą poziomie) i zakończenia tematu

a tu widzę zrobi się z tego neverending story i dojenie kasy z kilku kolejnych pokoleń fanów (lada chwila pewnie się okazę że Disney wypuści wszystkie stare epizody w 3D, najpierw w kinach, potem na blu-ray, w międzyczasie kolejne boxy uaktualniane o każdy kolejny film itd...)

Mercyful - Czw 29 Lis, 2012

+1

sad but true

sir_Bols - Czw 29 Lis, 2012

No tak, biedny Bubbi, zła myszka miki będzie Cię trzymać pod bronią i kazać kupować i oglądać wszystko co ma logo SW. Nigdy nie rozumiałem takiego podejścia, ja wychodzę z założenia że lepiej żeby coś robić, nawet jeśli szanse na powodzenie są niewielkie, niż nie robić nic. Narobią 50 kolejnych filmów? Świetnie, im więcej, tym większa szansa że trafi się wśród nich jakiś fajny, a przecież jak nie będę chciał to nie obejrzę. A co do wyciągania kasy to bądźmy szczerzy, na SW grubo się doiło, doi i doić będzie, czy za Lucasa, czy za Disneya. Oryginalna trylogia raczej nie była offowym kinem niezależnym :D
Bubbi - Czw 29 Lis, 2012

sir_Bols napisał/a:
No tak, biedny Bubbi, zła myszka miki będzie Cię trzymać pod bronią i kazać kupować i oglądać wszystko co ma logo SW.

nie, nie będzie ;-)

chodzi mi po prostu o "rozmienianie się na drobne"

Chal-Chenet - Czw 29 Lis, 2012

Ja się cieszę i chętnie będę oglądał kolejne produkty z tego uniwersum. Zwłaszcza, jeśli będą trzymały poziom.
Robson - Czw 29 Lis, 2012

Bubbi napisał/a:
sir_Bols napisał/a:
No tak, biedny Bubbi, zła myszka miki będzie Cię trzymać pod bronią i kazać kupować i oglądać wszystko co ma logo SW.

nie, nie będzie ;-)

chodzi mi po prostu o "rozmienianie się na drobne"

Ale jakie rozmienianie się na dobre? Zrozumiałbym to, gdyby SW zaczynało i kończyło się tylko na tych dwóch trylogiach. Ale tu zostało stworzone całe uniwersum, seriale, mnóstwo książek, gier, komiksów zgodnych z kanonem tego świata. Całe uniwersum praktycznie zaczęło żyć. Dla mnie idiotyzmem było przez tyle lat trwanie w stagnacji jeśli chodzi o filmy. Takie decyzje, które zostały podjęte w ostatnich tygodniach powinny już być podjęte kilka ładnych lat temu.

Robson - Pią 28 Gru, 2012

Chal, trochę się opierdzielasz w tych Angry Birds ;-)
Chal-Chenet - Sob 29 Gru, 2012

Kurwa, nie mam neta, muszę jechać z komputera Teściówki i neta mobilnego, a tu wszystko idzie jak krew z nosa, bo i zasięg do dupy. Ale spoko, jak wróci stacjonarny, to jeszcze usiądę. ;)
Robson - Nie 13 Sty, 2013

A w USA, miesiąc temu powstała petycja odnośnie budowy Gwiazdy Śmierci, petycja do prezydenta, żeby w roku 2016 zaczął konstrukcję amerykańskiej Gwiazdy Śmierci. "Bez wątpienia taka broń nie tylko rozwiąże częściowo problem bezrobocia i kryzysu, a przy okazji wprowadzi nas w nową erę eksploracji kosmosu, a przede wszystkim zapewni Stanom bezpieczeństwo. Wystarczy jeden strzał z amerykańskiej Gwiazdy Śmierci i na Ziemi (lub na tym co po niej zostało) zapanuje pokój.". Podpisało się około 34 tysiące osób. No i odpowiedź Białego Domu:
- Koszty budowy Gwiazdy Śmierci zostały oszacowane na ponad 850,000,000,000,000,000$. Pracujemy ciężko nad zmniejszeniem deficytu, nie pogłębieniem go.
- Administracja nie popiera wysadzania całych planet.
- Dlaczego mielibyśmy spędzić niezliczone dolary podatników na Gwiazdę Śmierci, skoro ma jeden podstawowy błąd konstrukcyjny, który może być wykorzystany przez jednozałogowy myśliwiec?

Chal-Chenet - Nie 13 Sty, 2013

Heh.
Widzewiak - Nie 13 Sty, 2013

Co za pierdoly
Robson - Pon 14 Sty, 2013

"W listopadzie pisaliśmy, że wśród kandydatów na reżysera Epizodu VII nie będzie Zacka Snydera, który zrezygnował z takiego projektu. Podobno była to lekka zmyłka.

Według czasopisma Vulture Zack Snyder współpracuje z Lucasfilm, żeby zająć się przygotowaniem filmu, który nie będzie częścią trylogii 7-9, a osobnym kinowym filmem Star Wars, luźno opartym o klasyczny film Akiry Kurosawy "Siedmiu samurajów", "tyle, że zamiast katan będą miecze świetlne".

Warto dodać, że na chwilę obecną wiadomość ta nie została potwierdzona przez Lucasfilm, ani Disneya. Jednak Vulture to ściśle branżowe pismo związane z Hollywood, więc jest wysoce prawdopodobnym źródłem."

U-la-laaaaaa! Zack Snyder i spin-off, to byłby dla mnie jeden z lepszych newsów ever :-)

Chal-Chenet - Wto 15 Sty, 2013

Zdarzały mu się filmy i znakomite (Strażnicy) i fatalne (Sucker Pinch), także lekkie obawy mam, ale generalnie jeśli zostanie wybrany, nie powinien to być zły wybór.
Robson - Wto 15 Sty, 2013

Ja tam Sucker Punch bardzo lubię, chociaż nie jest to poziom przegenialnych Strażników, to jednak wizualnie film też wymiata.
Chal-Chenet - Wto 15 Sty, 2013

Wizualnie owszem, był dobry, ale cała reszta to jedna wielka wydmuszka. Przynajmniej w mojej opinii.
sir_Bols - Wto 15 Sty, 2013

Snyder póki co się sprawdza jeśli dać mu na warsztat sprawdzoną historię. Suckerpunch był biedny bo Snyder sam pisał scenariusz.
Voltan - Wto 15 Sty, 2013

mi się Sucker Punch podobał, ale rzeczywiście jego adaptacje były lepsze
w czerwcu nowy Superman w jego reżyserii, czekam

Chal-Chenet - Pon 21 Sty, 2013

Nabyte na dvd: Epizod I, II i VI
Robson - Pon 21 Sty, 2013

Na koniec jeszcze informacja z Polskiego rynku, tym razem niezbyt pomyślna. Otóż okazuje się, że Kolekcja Książkowa Star Wars prawdopodobnie nie będzie kontynuowana. Amber zapytany dlaczego, odsyła nas do Edipresse, ci zaś zwalają winę na Amber. Na pocieszenie tym razem wieści z Empiku, w którym 22 stycznia 2013 powinien się ukazać pakiet pierwszych czterech powieści z cyklu „Przeznaczenie Jedi” w cenie 90,99 PLN (promocja z 99,90 PLN). Pakiet można zamówić tutaj. Dla przypomnienia, składa się on z powieści: Wygnaniec Aarona Allstona, Omen Christie Golden, Otchłań Troya Denninga oraz Odwet Aarona Allstona.
Chal-Chenet - Pon 21 Sty, 2013

Szkoda. :(
Robson - Sro 23 Sty, 2013

Chal - może Cię zainteresuje: http://gruper.pl/x.php/1,...75&grid=9974830
Chal-Chenet - Sro 23 Sty, 2013

Interesująca opcja, poważnie pomyślę, czy nie skorzystać. Dzięki za info.
Robson - Pią 25 Sty, 2013

"Najprawdopodobniej reżyserem Epizodu VII zostanie J. J. Abrams."

NO KURWA! :mrgreen:

warlock - Pią 25 Sty, 2013

Robson napisał/a:
"Najprawdopodobniej reżyserem Epizodu VII zostanie J. J. Abrams."

NO KURWA! :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=-e7Upf6i7dE

Robson - Sob 26 Sty, 2013

Końcówka miazga :mrgreen:

Ja się bardzo cieszę, jeśli zostanie to faktycznie oficjalnie potwierdzone. Dla mnie to co zrobił J.J. ze Star Trekiem to jest absolutny KILL.

Robson - Sob 26 Sty, 2013

I już oficjalnie:

http://gwiezdne-wojny.pl/...pizodu-vii.html

Cieszę się jak dziecko! :mrgreen:

Sonen - Nie 27 Sty, 2013

ciekawe jakby Jackson zabrał się za Gwiezde Wojny, co by z tego wyszło :lol:
Robson - Sro 06 Lut, 2013

No i oficjalna zapowiedź spin-off'ów, które mają wejść do kin niedługo po VII Epizodzie.

Cytat:
Pierwszy z planowanych spin-offów napisze Lawrence Kasdan, scenarzysta „Imperium kontratakuje”, „Poszukiwaczy Zaginionej Arki”, oraz współscenarzysta „Powrotu Jedi”. Drugi zaś wyjdzie spod pióra Simona Kinberga, scenarzysty „Sherlocka Holmesa” i „Pana i pani Smith”. Oba te filmy będą oddzielną historią od nowej trylogii, acz scenarzyści ci współpracują przy niej jako konsultanci. Każdy ze spin-offów skupi się na jednej konkretnej postaci. Na razie potwierdzono, że dwa są już w produkcji, a przynajmniej jej wstępnej fazie.

A bohaterami spin-off'ów mogą być: Yoda, Jabba, Boba Fett

sir_Bols - Sro 06 Lut, 2013

O taaaak, cały film o Jabbie... to by było porywające...
Chal-Chenet - Sro 06 Lut, 2013

Kurde, jaram się jak dziecko. :D
Bubbi - Sro 06 Lut, 2013

mnie interesowałoby "dzieciństwo" R2D2
Robson - Czw 28 Mar, 2013

Osobiście bardziej podobają mi się i wywołują uśmiech na twarzy obrazki tego typu niż tych napinaczy wrzucających Star Warsy przerobione na Myszke Miki Disneya.

kocurejro - Sro 03 Kwi, 2013

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

heheh

Voltan - Sro 03 Kwi, 2013

lol
Bubbi - Sro 03 Kwi, 2013

wydaje mi się że widziałem to juz kilka lat temu...
Robson - Czw 18 Kwi, 2013

Cytat:
Wczoraj na CinemaConie, Alan Horn, szef Disney Studios, ogłosił ważną informację dotyczącą przyszłości gwiezdnowojennych filmów. Otóż Disney zamierza wypuszczać do kin nowe filmu co roku latem poczynając od 2015 (wtedy swoją premierę ma mieć Epizod VII). W 2016 miałby się ukazać pierwszy spin-off, rok później Epizod VIII i potem analogicznie drugi spin-off, Epizod IX i trzeci spin-off.
Spin-offy mają opowiadać o poszczególnych bohaterach, ale Horn nie chciał wyjawić nic więcej na ich temat.

Fuck Yeah!

Chal-Chenet - Czw 18 Kwi, 2013

Jak dla mnie bardzo dobre info!
Robson - Sob 20 Kwi, 2013

+1
rysiekzklanu - Sob 20 Kwi, 2013

Chal-Chenet napisał/a:
Jak dla mnie bardzo dobre info!

a dla mnie chujoza....legnde traktuja jak dziwke..żenada

Widzewiak - Sob 20 Kwi, 2013

Otóż to, fanem nie jestem, ale opere mydlana robia z tego.
Chal-Chenet - Sob 20 Kwi, 2013

Nie rozumiem narzekań. W tym uniwersum jest MNÓSTWO wyśmienitych fabuł. Wystarczy na wiele dobrych filmów. Dlaczego by ich nie kręcić, skoro potencjał jest olbrzymi?
Bubbi - Sob 20 Kwi, 2013

Chal-Chenet napisał/a:
Wystarczy na wiele dobrych filmów.

miejmy nadzieję

Chal-Chenet - Nie 21 Kwi, 2013

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
sir_Bols - Pon 22 Kwi, 2013

Chal-Chenet napisał/a:
Nie rozumiem narzekań. W tym uniwersum jest MNÓSTWO wyśmienitych fabuł. Wystarczy na wiele dobrych filmów. Dlaczego by ich nie kręcić, skoro potencjał jest olbrzymi?
"Jak ja byłem młody to gwiezdne wojny były lepsze" ;)
Chal-Chenet - Pon 22 Kwi, 2013

Oczywiście, wtedy oglądało się to jeszcze lepiej. :-P
Robson - Pon 22 Kwi, 2013

Ja to w ogóle nie rozumiem tego czepiania się SW, że wszystko to skok na kasę i powinni zostawić te 6 epizodów i koniec. Star Trek ma podobnie bardzo rozbudowane uniwersum, a nikt się nie czepia ilości filmów i seriali, nie wspominając już o tym jak nowy film od J.J. Abramsa zebrał mnóstwo dobrych recenzji.
sir_Bols - Pon 22 Kwi, 2013

Robson napisał/a:
Ja to w ogóle nie rozumiem tego czepiania się SW, że wszystko to skok na kasę i powinni zostawić te 6 epizodów i koniec. Star Trek ma podobnie bardzo rozbudowane uniwersum, a nikt się nie czepia ilości filmów i seriali, nie wspominając już o tym jak nowy film od J.J. Abramsa zebrał mnóstwo dobrych recenzji.
Pojebawszy? Jakie 6? Przecież SW ma tylko 3 części :)
Chal-Chenet - Wto 23 Kwi, 2013

Jaki ortodoks. ;p
Robson - Pią 03 Maj, 2013

http://www.funnyordie.com...rndt?rel=player

Hehehe :mrgreen:

Bubbi - Wto 07 Maj, 2013

http://screencrush.com/st...ot-mark-hamill/
rysiekzklanu - Pon 20 Maj, 2013

Robson - Pon 20 Maj, 2013

ZAJEBISTE !!!
rysiekzklanu - Wto 11 Cze, 2013

Dla Robsona ;-) :

Robson - Wto 11 Cze, 2013

Hehehe, czekam jeszcze na auto w kształcie gwiazdy śmierci :mrgreen:

A tak serio, to co do poprzedniego posta to zacząłem poważnie myśleć o takiej naklejce na szybę :mrgreen: Niech no tylko ja gdzieś znajdę taką pod wymiar.

Bubbi - Wto 30 Lip, 2013

http://www.kulfoto.com/fu...ia-on-the-beach

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Bubbi - Pon 19 Sie, 2013

http://www.youtube.com/watch?v=8IyVwEoWw4w#at=146
Robson - Pon 19 Sie, 2013

Mistrzowskie, tak samo jak za pierwszym razem :mrgreen:
Bubbi - Sro 28 Sie, 2013

http://allegro.pl/odziez-...source=facebook

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Voltan - Sro 28 Sie, 2013

:!:
Bubbi - Sro 28 Sie, 2013

Voltan napisał/a:
:!:

mówisz o cenach? ;-)

Voltan - Sro 28 Sie, 2013

Strasznie drogo, ale temat dobry ;) nosiłbym
DragonLord - Sro 28 Sie, 2013

Galactic Empire to jedyny fason, w którym czułbym się dobrze. 8)
sir_Bols - Czw 26 Wrz, 2013

http://kwejk.pl/obrazek/1...asyki-kina.html

ciekawe czy w nowej części będzie wilkołak z karabinem :)

Bubbi - Czw 26 Wrz, 2013

http://allegro.pl/1012-23...3561243994.html
ciekawe za ile "pójdzie" ;-)

sir_Bols - Czw 26 Wrz, 2013

ktoś mu pogiął bowcastera, pewnie jakiś wampir w czarnej zbroi ze świecącym mieczem ;)
Bubbi - Pią 08 Lis, 2013

http://starwars.com/news/...er-18-2015.html

no to zaczynamy odliczanie, jeszcze tylko 25 miesięcy ;-)

rysiekzklanu - Nie 10 Lis, 2013

Bubbi napisał/a:
http://starwars.com/news/star-wars-episode-vii-to-open-december-18-2015.html

no to zaczynamy odliczanie, jeszcze tylko 25 miesięcy ;-)

No tak , Lucas popiera trend 50+ :mrgreen:
Nowy Galaktyczny Klub Seniora? :> :mrgreen:

Bubbi - Wto 12 Lis, 2013

http://www.youtube.com/watch?v=Kz56q4t6fek
Robson - Sro 30 Kwi, 2014

No i jest :D

http://gwiezdne-wojny.pl/News/18225

http://gwiezdne-wojny.pl/News/18226

Bubbi - Sro 30 Kwi, 2014

na torrentach też już jest
Robson - Sro 30 Kwi, 2014

W Blew-ray'u? Bo tylko w tej wersji oglądam.
Bubbi - Sro 30 Kwi, 2014

sir_Bols - Pią 28 Lis, 2014

https://www.youtube.com/w...E&feature=share
Sonen - Pią 28 Lis, 2014

premiera za rok!
sir_Bols - Pią 28 Lis, 2014

Muslimski Luk Skajmuzin zmierzy się z Ciemno(strono)grodzkim Darthem Krzyża-Nie-Oddam. Bardzo symboliczne ;)
Bubbi - Wto 18 Sie, 2015

http://gondolin.pl/forum/...=asc&start=5982
Bubbi - Czw 07 Kwi, 2016

https://www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg

:twisted:

sir_Bols - Czw 07 Kwi, 2016

To oczywiście zupełnie nieistotny nerd talk, ale zastanawia mnie po co w nazwie nawiązują do Rogue Squadronu, który powstał już po bitwie o Yavin. Jeśli ktoś w uniwersum SW miałby mieć callsign Rogue One to byłby to Luke Skywalker.
Chal-Chenet - Pią 08 Kwi, 2016

Pierwszy trailer Rogue One bardzo miodny. Zapowiada się lepiej niż Epizod VII.

Jak kto nie widział - https://www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg

Widzewiak - Pią 08 Kwi, 2016

Obejrzałem Przebudzenie Mocy - to przecież klon (nomen omen) Gwiezdnych Wojen ;)
Olej - Pią 08 Kwi, 2016

Widzewiak napisał/a:
Obejrzałem Przebudzenie Mocy - to przecież klon (nomen omen) Gwiezdnych Wojen ;)

przeciez to sa gwiezdne wojny ;)

Chal-Chenet - Pią 08 Kwi, 2016

Olej napisał/a:
Widzewiak napisał/a:

przeciez to sa gwiezdne wojny ;)

Mowa zapewne o Nowej Nadziei. ;)

Widzewiak - Pią 08 Kwi, 2016

kurwa - dokładnie. ;)
SLAYER - Sob 09 Kwi, 2016

Też odniosłem takie wrażenie.
sir_Bols - Sob 09 Kwi, 2016

Za dużo pieniędzy za tym stoi żeby mogli sobie pozwolić na jakąś kreatywną, oryginalną wizję tematu. Niestety.
Voltan - Sob 09 Kwi, 2016

ja ostatnio obejrzałem trzeci raz i o ile oczywiście zarys fabuły nieszczególnie twórczy jest, o tyle film nadal uważam za udany :)
właściwie to za każdym razem było tylko lepiej :)

buchajson - Sob 09 Kwi, 2016

SLAYER napisał/a:
Też odniosłem takie wrażenie.

Kazdy kogo znam i kto ogladał PM to odniósł takie wrażenie.
Voltan serio oglądałeś TO 3 razy ;-)

Voltan - Nie 10 Kwi, 2016

tak, z czego za pierwszym razem miałem nieco mieszane odczucia, ale potem już zdecydowanie pozytywne
SLAYER - Nie 10 Kwi, 2016

Voltan napisał/a:
tak, z czego za pierwszym razem miałem nieco mieszane odczucia, ale potem już zdecydowanie pozytywne

Niedługo obejrzę sobie drugi raz, to może też mi się nieco poprawi.

Tomek/Nevermore - Pią 15 Gru, 2017

Gwizdne Wojny VIII - Ostatni Jedi - rozczarowanie
mopek666 - Wto 26 Gru, 2017

Tomek/Nevermore napisał/a:
Gwizdne Wojny VIII - Ostatni Jedi - rozczarowanie

zadowolenie

Voltan - Sro 27 Gru, 2017

dla mnie spoko
fakt, że Disney poszedł w pełnego Disneya, ale jako że ortodoksyjnym fanem nie jestem, to oglądało się dobrze :)

Aeternus - Sro 27 Gru, 2017

Co masz na myśli pisząc, że Disney poszedł w pełnego Disneya ;-) ? Dużo piosenek? W miarę możliwości napisz bezspojlerowo ;-)
Voltan - Czw 28 Gru, 2017

hehe
zabawnie i kolorowo, tacy "Piraci z Karaibów w Kosmosie"
to niekoniecznie wada, chociaż rozumiem, że ortodoksów może odsiać

oczywiście ten rodzaj humoru był też w oryginalnej trylogii (w 1-3 mniej), ale środek ciężkości był trochę gdzie indziej

SLAYER - Sob 17 Mar, 2018

The Last Jedi obejrzałem wczoraj....

no masakra, jestem totalnie zniesmaczony....dobrze że nie byłem w kinie....

Obejrzałem i drugi raz bo: myślę sobie może czegoś nie załapałem, nie załapałem klimatu, fabuły, coś mi umknęło, przysnąłem czy co... nic to nie dało.