FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.
GONDOLIN.PL Strona Główna
GONDOLIN.PL - Warunki Rejestracji

Forum jest integralną częścią serwisu "Gondolin.PL Strona Fanów Rocka i Metalu" i służy przede wszystkim wymianie poglądów, informacji i komentarzy na tematy głównie związane z muzyką i jako takie ma charakter niekomercyjny.

2. Każdy użytkownik, rejestrując się, jest zobowiązany do zapoznania się z niniejszym regulaminem. Jego nieznajomość nie będzie powodem do zmniejszenia kary w przypadku jego złamania.

3. Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta na forum.

4. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści:
- pornograficznych,
- obrażających użytkowników forum lub inne osoby (np. osoby publiczne), zawierających groźby odnoszące się do życia rzeczywistego,
- wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej i etnicznej lub innych przejawów dyskryminacji,
- ukazujących hasła, symbole lub ludzi związanych z ustrojami opartymi na dyktaturze, terrorze lub nienawiści (np. faszyzm, nazizm, komunizm),
- mogących obrażać uczucia religijne użytkowników bez względu na ich wiarę i wyznanie,
- łamiących prawo (np. prawa autorskie, prawo o ochronie danych osobowych) lub propagujących łamanie prawa,
- propagujących narkotyki,
- niezgodnych z tematyką poszczególnych działów forum,
- prowokujących sytuacje konfliktowe,
- linków i adresów do nielegalnie umieszczonych w sieci plików, chyba że pliki te są własnością intelektualną użytkownika, lub są to pliki udostępniane przez ich twórców w celach reklamowych,
- innych kontrowersyjnych, naruszających zasady współżycia społecznego, uznanych powszechnie za naganne moralnie lub społecznie niewłaściwe.

5. Administracja i moderatorzy podejmują starania mające na celu usuwanie wszelkich wyżej wymienionych materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Należy więc zdawać sobie sprawę, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy moderatorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

6. Za łamanie powyższych zasad użytkownik może otrzymać ostrzeżenie. Maksymalnie można otrzymać trzy ostrzeżenia, które obowiązują w cyklu tygodniowym. Po trzecim ostrzeżeniu następuje usunięcie delikwenta z forum. Może być ono czasowe lub stałe, przy czym usunięcie stałe równoznaczne jest z całkowitym usunięciem konta użytkownika.


7. W niektórych przypadkach Administrator może zadecydować o ostrzeżeniu za zachowanie nie wymienione w regulaminie według własnego osądu. Istnieje również możliwość natychmiastowego usunięcia użytkownika i skasowania jego konta. Decyzje takie są nieodwracalne.

8. Ostrzeżenie nadawać mogą wyłącznie Administratorzy według własnych obserwacji a także na wniosek Moderatorów.

9. Funkcja Moderatora może zostać przyznana przez Administratora forum.

10. Zamieszczenie na forum przynajmniej jednego posta równoznaczne jest z zapoznaniem się z regulaminem oraz jego akceptacją.

11. Konta użytkowników, którzy przez trzy kolejne miesiące od dnia rejestracji nie napisali ani jednego posta na forum, są na bieżąco usuwane przez Administratora.

12. Administracja forum zastrzega sobie możliwość wprowadzania na bieżąco zmian w powyższym regulaminie. Każda jednak zmiana musi być podana do wiadomości użytkowników w temacie "Errata do Regulaminu" założonym w tym celu w dziale: "Ogłoszenia Administratorów".Klikając odnośnik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group Template created by szpak