FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Łoczlista
Autor Wiadomość

Olej

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   

o, czyli fap material :mrgreen:

Chal-Chenet

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   

It (2017) (To)

Dobry film. Pennywise odpowiednio creepy, a młodzi aktorzy umiejętnie dobrani. Udało się wiarygodnie pokazać relacje między bohaterami i rodzącą się wielką przyjaźń. Nie ma aktorskiego drewna, warsztatowo jest satysfakcjonująco.
Trochę skrótów w historii jednak jest, ciężko było zresztąspodziewać się, że ich nie będzie, poza tym film mógłby trochę lepiej straszyć. Aczkolwiek efekty dobre.
Całościowo jest OK.
7/10

Bubbi

Wysłany: Wto 12 Wrz, 2017   

TO PRZYCHODZI PO ZMROKU

dziwny film
generalnie nędza, ale w sumie do końca czekałem czy coś się wydarzy

Chal-Chenet

Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017   

Terminus

Całkiem interesujące kameralne sci-fi, w dodatku nieźle zagrane. Małego budżetu nie do końca widać, bo film nie skupia się na efektach, ale na fabule, która potrafi zaintrygować. Twórcy udowadniają, że nawet w takim gatunku wystarczy interesujący pomysł, nie trzeba wcale milionów na wybuchy i cgi.
7/10

Chal-Chenet

Wysłany: Wto 19 Wrz, 2017   

Dom Zły
Brudny, mocny, dołujący. Robi wrażenie. Mój pierwszy kontakt z kinem Smarzowskiego uważam za udany.
8/10

Powtórkowo Transformers i Transformers: Revenge of the Fallen (bo zdecydowałem obejrzeć w końcu kolejne części, ale nie pamiętałem za dużo z dwóch pierwszych). Lekka weryfikacja jedynki, był nieco gorszy niż oceniałem wcześniej, ale wciąż jest to przednia rozrywka, dwójeczka zaś ociupinkę gorsza, ale też oglądało się ok. Odpowiednio 7/10 i 6/10

Transformers: Dark of the Moon
Poziom utrzymany - dużo miłej dla oka rozpierduchy. Ogólny klimat był tym razem bardziej patetyczny i nieco mniej wyluzowany, Swoją rolę (efekciarskiego odmóżdżacza) spełnia dobrze - ja umiałem się bawić oglądając te pościgi, te wybuchy...
6/10

Bubbi

Wysłany: Pią 22 Wrz, 2017   

AUTOPSJA JANE DOE

super

Chal-Chenet

Wysłany: Sob 07 Paź, 2017   

Blade Runner 2049

Bardzo obawiałem się tego filmu, ale po seansie jestem wręcz zachwycony.
Najważnejsze jest to, że trailery przedstawiały przekłamany obraz - sugerowały strzelaniny, wybuchy i blockbusterowe gówno, ale otrzymaliśmy coś zupełnie innego. Tempo opowieści jest wyjątkowo niespieszne, co sprzyja budowaniu posępnego obrazu świata przedstawionego (aczkolwiek są tu też momenty, gdy wszystko toczy się ciut zbyt wolno).
Fabularnie jest bardzo dobrze, nie miałem wrażenia, że jest to odgrzewany kotlet, ale raczej twórcze nawiązanie do pierwszej części, rozwinięte w dodatku w ciekawym kierunku. Znajdziemy tu też sporo materiału do przemyśleń, co było przecież jedną z największych zalet pierwszej części. Twórcy mieli pomysł na tę opowieść i na szczęście to widać. Można narzekać, że w niektórych momentach zdecydowano się na zbyt dosłowne flashbacki, ale idzie to przecierpieć, bo to ledwie szczegół.

Aktorsko jest nieźle - Gosling co prawda gra cały film z jedną miną, ale taka była specyfika tej roli, a gdy na scenę wkracza Ford, też wsi nie robi, płynnie wracając do jednej z najlepszych kreacji w karierze. Znajdziemy tu także kilka ciekawych postaci kobiecych, które nie mają może siły rażenia Rachel czy Pris, ale też pozostają w pamięci.
Po pierwszym seansie uważam, że jest to jeden z najlepszych sequeli w historii kina i po prostu świetny, choć specyficzny, film.

9/10 (ocena może ciut zawyżona, kolejne seanse, gdy film wyjdzie na fizycznym nośniku, przyniosą ostateczną weryfikację)

krecik

Wysłany: Pią 13 Paź, 2017   

Wojna o planetę małp

Ujdzie w tłumie.

mopek666

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017   

Chal-Chenet napisał/a:
It (2017) (To)

Dobry film. Pennywise odpowiednio creepy, a młodzi aktorzy umiejętnie dobrani. Udało się wiarygodnie pokazać relacje między bohaterami i rodzącą się wielką przyjaźń. Nie ma aktorskiego drewna, warsztatowo jest satysfakcjonująco.
Trochę skrótów w historii jednak jest, ciężko było zresztąspodziewać się, że ich nie będzie, poza tym film mógłby trochę lepiej straszyć. Aczkolwiek efekty dobre.
Całościowo jest OK.
7/10

no a ja mam mieszane odczucia co do tej wersji IT. Aktorzy graja super, klimat miasteczka i lat 80 tez nienaganna ale Pennywise mi nie pasuje tutaj - bardziej jest karykatura niż czyms przerażającym. Po drugie bohaterowie filmu staja ekipa która pokonuje klauna niczym komiksowi herosi. Mam w pamięci imo kapitalna wersję IT z 1990 roku gdzie główni bohaterowie powracają jako osoby dorosłe do Derry aby rozprawić się z własna przeszłością. Może za drugim podejściem ten fiil bardziej mi podejdzie

sajki

Wysłany: Nie 15 Paź, 2017   

Tak, film zdecydowanie zbyt efekciarski i przez to w ogóle nie straszny. natomiast zły nie był.
Tymczasem:
ŁOWCA ANDROIDÓW (oryginał)

Kurna, ale nuda. Wyobrażam sobie, że wtedy robił wrażenie- scenografia, efekty, klimat- do dziś się bronią. Natomiast fabularnie nic szczególnego i straaaaasznie się ciągnął. Nuda. Jutro idę na nowego, zobaczymy.

Bubbi

Wysłany: Pon 16 Paź, 2017   

LEKARSTWO NA ŻYCIE

dobry film z zajebistym klaustrofobicznym klimatem

TO (2017)

bdb, aczkolwiek jak wspomniano trochę mało straszny

krecik

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Annabelle: Narodziny zła

Poważny kandydat do tytułu "najgorszy horror wszech-czasów". Fabuły było na 5 minut, a cała reszta to maksymalnie schematyczne straszaki bez związku z fabułą.
Jedyne plusy to scenografia i trochę (bo role jednak nie były szczególnie wymagające) aktorstwo.

Bubbi

KRUCYFIKS

ani ciekawy, ani straszny
mówiąc najkrócej: nędza

Olej

krecik napisał/a:

Poważny kandydat do tytułu "najgorszy horror wszech-czasów". Fabuły było na 5 minut, a cała reszta to maksymalnie schematyczne straszaki bez związku z fabułą.
Jedyne plusy to scenografia i trochę (bo role jednak nie były szczególnie wymagające) aktorstwo.

bez przesady, sztampa straszna ale nawet fajnie zrobiona, imo w porownaniu do pierwszej annabelle kilka poziomow wyzej, do conjuring oczywiscie startu nie ma ale przyjemnie sie ogladalo

krecik

Olej napisał/a:
krecik napisał/a:

bez przesady, sztampa straszna ale nawet fajnie zrobiona, imo w porownaniu do pierwszej annabelle kilka poziomow wyzej, do conjuring oczywiscie startu nie ma ale przyjemnie sie ogladalo

Nie pamiętam w innym horrorze takiego nagromadzenia scen bez związku z fabułą.

Odpowiedz do tematu