FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
DECAPITATED - Anticult (2017)
Autor Wiadomość

Crazy Ivan

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2017   

no ten sklad raczej na bank sie rozsypie

Dziadzio

Wysłany: Sro 13 Wrz, 2017   

Tomek/Nevermore napisał/a:
czekam na rozwój wydarzeń... tak czy inaczej - bardzo głupia sprawa i jak wynika z wypowiedzi muzyków... nie ma jedności w zespole... co nie wróży najlepiej

Myślę, że są rozdzieleni, żeby nie ujednolicać zeznań, a w przypadku policji w Stanach najlepiej nic nie mówić i czekac na rozwój wydarzeń. Wacek widocznie nawet tych panienek nie dotknął, co daje szansę na to, że za parę lat zespół wróci w zupełnie innym składzie.

sebek

Wysłany: Czw 14 Wrz, 2017   

Tomek/Nevermore napisał/a:
czekam na rozwój wydarzeń... tak czy inaczej - bardzo głupia sprawa i jak wynika z wypowiedzi muzyków... nie ma jedności w zespole... co nie wróży najlepiej

No właśnie. Nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają. Coś było na rzeczy. Przedobrzyli z imprezą chopoki.

Grim

Wysłany: Sob 16 Wrz, 2017   

Nie wiem, co się stało, ale po przeczytaniu tego artykułu na spokesman mam trochę wrażenie, że coś mi tu nie gra. Ale mamy tylko szczątkowe informacje, więc to jak wróżenie z fusów.

Nie słucham raczej death metalu, a Decapitated znam tylko z nazwy i z wypadku jaki kiedyś mieli. Swoją drogą, nie wiedziałem, że są "aż tak" popularni...

Tomek/Nevermore

Wysłany: Pon 18 Wrz, 2017   

Cytat:
Nie słucham raczej death metalu, a Decapitated znam tylko z nazwy i z wypadku jaki kiedyś mieli. Swoją drogą, nie wiedziałem, że są "aż tak" popularni...

ano są popularni i nie grają już death metalu :)

Kamilbolt

Wysłany: Sro 17 Sty, 2018   

Grunt, że sprawa zmierza do szczęśliwego końca, więc może jeszcze coś od Decapitated usłyszymy.

Szkoda tylko, że nie ma konsekwencji dla osób, które z pełną świadomością kłamią i oczerniają innych rujnując przy okazji ich wizerunek.

Tomek/Nevermore

Wysłany: Czw 18 Sty, 2018   

nie tylko wizerunek... cała trasa po Stanach poszla się gibać.. a to przecież dla muzyków chleb powszedni, ich praca! tu pokaźne odszkodowanie się należy...

Odpowiedz do tematu