FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
...::::SLAYER::::....
Autor Wiadomość

Bubbi

Wysłany: Wto 11 Paź, 2016   

https://www.youtube.com/watch?v=Y8eL_DB-xBo

:twisted: :twisted: :mrgreen:

jesper

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018   

na koncert ktoś się wybiera z szanownych forumowiczów? , bilet kupiłem w dniu sprzedaży tj. 16.05. i juz wieczorem wieksozśc sektorów a także płyta była niedostępna. Na chwilę obecną co jakis czas pojawia sie pula na sekta GA2 i nic poza tym ... znając praktyki Livenation można mieć pewneośc że koncert nie jest jeszcze wyprzedany a jedynie wrzucaja słabiej sprzedające się miejsca, no chyba że jestme w błędzie a koncert okaże się SOLD OUT.

pokolgep

Wysłany: Nie 20 Maj, 2018   

Ja mam bilet.

logrus

Wysłany: Wto 22 Maj, 2018   

Widzewiak napisał/a:
GHUA to jak na razie ostatni absolut Slayera.

Dobrze mówisz.
Ja mam dość wysoką (chyba odosobniąną opinię) o Christ Illusion. Jako całość płyta oczywiście GHUA nie przeskakuje ale jest kilka ciosów na tym samym poziome - Catatonic, Black Serenade, Cult.

Szkoda, że Slayer już się skończył. Śmierć Hannemana jest dla Slayera tym samym, czym była śmierć Burtona dla jakże kiedyś świetnej kapeli o wdzięcznej nazwie Metallica.
Słychać to na [s]Repentless[/s] Repetitiveness - brakuje kreatywności i fermentu artystycznego na linii Hanneman - King :sad:

Nawet nie wiem, czy mi się chce na jesieni mobilzować na koncert 50% Slayera...

Tomek/Nevermore

Wysłany: Czw 24 Maj, 2018   

Cytat:
Słychać to na [s]Repentless[/s] Repetitiveness - brakuje kreatywności i fermentu artystycznego na linii Hanneman - King :sad:

dokładnie, sam King nie pociągnął strony kompozycyjnej tak dobrze, jak czynił to w duecie z Jeffem

Cytat:
Nawet nie wiem, czy mi się chce na jesieni mobilzować na koncert 50% Slayera...

mnie mobilizują inne kapele, mające poprzedzać Slayera (Anthrax i Obitegary)

logrus

Tomek/Nevermore napisał/a:
mnie mobilizują inne kapele, mające poprzedzać Slayera (Anthrax i Obitegary)

A widzisz, mnie by zmobilizowało, jakby na supporcie był Overkill i dajmy na to Hate Eternal.

Anthrax i Obitegary w ogóle mi nie robią, dla mnie to drugoligowe zespoliki, które były w odpowiednim miejscu i czasie, żeby się załapać (niesłusznie) na pierwszą ligę :mrgreen:
Poza tym są średnie na żywo :mrgreen:

Voltan

na temat Anthrax się nie wypowiem, bo widziałem tylko w warunkach festiwalowych (było ok), ale Obituary na żywo to jest miazga przecież

logrus

Wysłany: Pią 25 Maj, 2018   

Voltan napisał/a:
na temat Anthrax się nie wypowiem, bo widziałem tylko w warunkach festiwalowych (było ok), ale Obituary na żywo to jest miazga przecież

No nie wiem, ja prawie usnąłem na ich koncercie. Możeli mieli gorszy dzień, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Nie jest to może poziom koncertowego zanudzania a la Mastodon ale też żadnej miazgi nie uświadczyłem.

Voltan

Ja ich widziałem 4 razy i miazga była za każdym. A nawet nie znam tych numerów za bardzo.

pokolgep

Na Obituary to sobie bryknę do klubu pod koniec lipca.
Ale jakbym mógł wybierać, wolałbym kogoś innego niż Anthrax,
a szczególnie Lamb of God.
Chociaż na takich przedbiegach wszystko jedno, kto zagra,
nagłośnione pewnie będzie marnie i wyjdzie z tego drażniąca miazga.

Odpowiedz do tematu