FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Mp3 - playery
Autor Wiadomość

Raf
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   Mp3 - playery

Gdzieś juz było pisane o mp3-playerach na tym forum ale nie mogę tego znaleźć :wink: .

Generalnie zamierzam pójść z duchem czasu i sprawić sobie takie cóś :wink: - może macie, na podstawie opini własnych lub znajomych, jakiś sprzęt tego typu warty polecenia? - oczywiście bez szaleństw za 1000+ zlotych, bo mi chodzi o coś dla przeciętnego obywatela czyli w przedziale cenowym gdzieś 300-500 zł.

Oldschool
Gość

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

Dobrego mp3 playera kupisz za 200 zł (a nawet mniej), bardzo dobrego do 300 zł.

Ale czy nie lepiej nie iść z duchem czasu, dalej mieć walkmana i wszędzie chodzić z przyczepką kaset?

Grzona

Dobrze, że jest ten temat, niedługo będę miał w nim conieco do napisania. :) :wink:
Raf, jak możesz, to przenieś tu posty stąd :wink:

Oldschool napisał/a:
Dobrego mp3 playera kupisz za 200 zł (a nawet mniej), bardzo dobrego do 300 zł.

Ale czy nie lepiej nie iść z duchem czasu, dalej mieć walkmana i wszędzie chodzić z przyczepką kaset?
Lepiej jeździć starym Trabantem, czy nowym Mercedesem? Bo to taka dyskusja trochę. :wink: Oczywiście są zwolennicy obu rozwiązań, ale imo to drugie jednak praktyczniejsze i wygodniejsze. :)

Weider: Czy ten Twój Creative obsługuje pliki ogg? Bo czytałem różne rzeczy, ale obawiam się że nie, a dla mnie to poważny minus... :?

Raf
[Usunięty]

Oldschool napisał/a:

Czas na nowe wyzwania, kaset już słucham ze dwadzieścia pieć lat :wink: - a tak na serio właśnie mp3 player będzie mi z pewnych względów o wiele bardziej poręczny.

diego
[Usunięty]

Cytat:
Weider: Czy ten Twój Creative obsługuje pliki ogg? Bo czytałem różne rzeczy, ale obawiam się że nie, a dla mnie to poważny minus...

wg mnie - żaden
chwila czasu na konwersje i masz mp3 :roll:

Grzona

diego napisał/a:
Cytat:
Weider: Czy ten Twój Creative obsługuje pliki ogg? Bo czytałem różne rzeczy, ale obawiam się że nie, a dla mnie to poważny minus...

wg mnie - żaden
Tak by było, gdym miał duże rzeczy w ogg i musiał je konwertować. A mi chodzi o to, że imo format ogg>>>>>mp3 i skoro tylko mam taką możliwość to wolę swoje płyty zgrywać do tego formatu, którego odtwarzanie umożliwia mi np. iRivier. (co zajmie mi całkiem sporo czasu, bo dotąd wszystko do mp3 zgrywałem - je odtwarzał mój discman :wink: )
Generalnie iRivier H140 bądź ewentualnie H340 bardziej mi pasuje, na korzyść tego Creativa przemawia 20 GB na dysku więcej (poważny argument). Inaczej bym się raczej nie zastanawiał. :wink: Zastanawiam się, jakie są szanse, żeby iRivier wporwadził w przewidywalnym czasie urządzenie o takiej pojemności. Wiec ktoś coś o tym może? :)

weider

diego napisał/a:
Cytat:

wg mnie - żaden

W specyfikacji technicznej nic nie ma na ten temat, wiec pewnie nie. Ale nie probowalem.

Ale i tak nie miesci sie on w przedziale cenowym ktory podales wiec nie zawracaj sobie nim glowy :D
Christ never done me a motherfucking favor
War is my shepherd

Grzona

weider napisał/a:
Ale i tak nie miesci sie on w przedziale cenowym ktory podales wiec nie zawracaj sobie nim glowy :D
To Raf podawał nie ja. :wink:
Skoro nie ma ogg, to chyba jednak zdecyduję się na iRiviera H140. Ma dla mnie kilka istotnych plusów (m. in. dyktafon, w który i tak bym musiał zainwestować). :) Muszę się tylko zorientować, jakie są szanse na iRiviery o większej pojemności niż 40 GB w najbliższym czasie. :wink:

weider

A ile kosztuje w tej chwili H140??
Christ never done me a motherfucking favor
War is my shepherd

Oldschool
Gość

Zorientu jsie czy dyktafon jest na tyle zorientowany zę da się na nim zbootlegować koncert.

evildead
Strażnik

Oldschool napisał/a:
Dobrego mp3 playera kupisz za 200 zł (a nawet mniej)

ja sobie sprawilem (a raczje dostalem na prezent 8) ) spartanska wersje Creative 256 MB - bez dyktafonu, radia, internetu, szyberdachu etc ;) i jestem zadowolony; a kosztuje ~150 PLN
tylko sluchawki trzba sobie wymienic - ale to prawie kazdy odtwarzacz ma kiepskie

Oldschool
Gość

Heh. W torunskim mediamarkcie można było jakiś czas temu za 129 zł kupić ten sam 256megowy odtwarzacz (tez bez szyberdachu) za 199zł i naprawde schodził jak ciepłe bułeczki (kilkanaście sprzedanych na każdej aukcji).

Strach
[Usunięty]

Oldschool napisał/a:
Heh. W torunskim mediamarkcie można było jakiś czas temu za 129 zł kupić ten sam 256megowy odtwarzacz (tez bez szyberdachu) za 199zł i naprawde schodził jak ciepłe bułeczki (kilkanaście sprzedanych na każdej aukcji).

U nas (Wrocław) można było kupić Creative (jakiś odchudzony MuVo) 256M za 150 zł. Wady: nie odłączalny moduł USB - czyli nie ma bajera z klasycznego MuVo; dresiarski biały kolor; logo gównianego programu TV Star Academy na obudowie.

Oldschool
Gość

Odtwarzacze mp3 mają to do siebie że są dresiarskie.

Grzona

weider napisał/a:
A ile kosztuje w tej chwili H140??
no tu jest właśnie problem. W tej chwili to trudno go w ogóle kupić. :? Wycofują go (czy nawet już wycofali) na rzecz H340. :? :roll: Tego widziałem najtaniej za ok 1400. Ale na razie rozpocząłem poszukiwania.
Oldschool napisał/a:
Zorientuj się czy dyktafon jest na tyle zorientowany zę da się na nim zbootlegować koncert.
Nie mam pojęcia. Nie do tego bym go wykorzystywał. :wink: Dyktafon jest mi potrzebny, bo wszystko wskazuje na to, że wyląduję na specjalności "Dziennikartwo i komunikacja społeczna". :wink:
Natomiast zawsze możesz się spróbować czegoś dowiedzieć np. tu :wink:

Odpowiedz do tematu