FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Telefony komórkowe
Autor Wiadomość

kufir

Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   Telefony komórkowe

Zawsze byłem przeciwnikiem telefonów komórkowych, ale ostatnio stwierdziłem iż rachunki rzędu okolo 45 zł (+rozmowy w tele2) są nie opłacalne.
Bardziej karkuluje się zainwestować w telefony komórkowe i tutaj mam pytanie.
Jaki telefon najlepiej kupic (karta/abonament) i w jakiej sieci ?

Możdzierz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lis, 2006   

Najlepiej to isc do Saych Swoich bo do startera farbe do wlosow dodaja Z I E L O N A

Kirk

Powiem tak.

Jeśli chcesz dużo dzwonić bierz abonament.
Jeśli tylko chcesz mieć kontakt ze światem to na kartę.
Mix odradzam, bez sensu...

A w jakiej sieci? To nie ma znaczenia, bo ceny zbliżone. Popytaj znajomych w jakiej mają i wybierz tą w której jest większość. Wszystkie usługi w ramach jedej sieci są tańsze.

To tyle.

krecik

kufir napisał/a:
Jaki telefon najlepiej kupic (karta/abonament) i w jakiej sieci

Najlepiej jakiś Sony Ericsson (model w zależności od możliwości finansowych). Ja kupiłem Siemensa i teraz żałuję. Bateria trzyma 2-3 dni bez żadnej zabawy - tylko krótkie rozmowy. Poza tym niezbyt dobrze działą. mam też starego Sagema - i właściwie to by mi wystarczył, tylko brakuje wibracji. Za to ma wielką zaletę: bateria trzyma tydzień.
Co do płatności to IMHO najlepiej na kartę (jeśli cię stać na telefon) w Erze. A jak nie to abonament w Erze - na święta lub po nowym roku zawsze dają niezłe promocje.

krecik

Kirk napisał/a:
Popytaj znajomych w jakiej mają i wybierz tą w której jest większość. Wszystkie usługi w ramach jedej sieci są tańsze.

O właśnie. O to chodzi. Ale IMHO Plus odpada.
Era i Orange jak najbardziej.

Kirk

krecik napisał/a:
kufir napisał/a:
Jaki telefon najlepiej kupic (karta/abonament) i w jakiej sieci

Najlepiej jakiś Sony Ericsson (model w zależności od możliwości finansowych). Ja kupiłem Siemensa i teraz żałuję. Bateria trzyma 2-3 dni bez żadnej zabawy - tylko krótkie rozmowy. Poza tym niezbyt dobrze działą. mam też starego Sagema - i właściwie to by mi wystarczył, tylko brakuje wibracji. Za to ma wielką zaletę: bateria trzyma tydzień.
Co do płatności to IMHO najlepiej na kartę (jeśli cię stać na telefon) w Erze. A jak nie to abonament w Erze - na święta lub po nowym roku zawsze dają niezłe promocje.

A dlaczego nie w Orange :>

krecik

Kirk napisał/a:
A dlaczego nie w Orange

Bo ja mam w Erze ;-)
A poważnie to Orange też może być.

Bubbi

Ja mam Sony Ericssona K300i - prosty w obsłudze, nie psuje się, tani. Jestem bardzo zadowolony
ORANGE ;-)

Bubak

Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

krecik napisał/a:
Ja kupiłem Siemensa i teraz żałuję. Bateria trzyma 2-3 dni bez żadnej zabawy - tylko krótkie rozmowy.

jw.
+
ORANGE \m/ :twisted:

Bubbi

Wysłany: Pią 24 Lis, 2006   

mi bateria przy normalnej eksploatacji starcza mniej więcej na 6 dni. A jak byłem na wczasach i wyłączałem komórkę na noc żeby nikt mi nie truł dupy to nawet na 8 :twisted:

Waldo
The Great Admin

Wysłany: Sob 25 Lis, 2006   

Sieć faktycznie nie ma większego znaczenia.... ja akurat mam Orange...
Co do telefonów to jestem wiernym fanem Nokii... Mają zdecydowanie najlepsze baterie i długo wytrzymują... W tej chwili mam Nokię 2600 (starszy już model i bez wodotrysków) - w zupełności wystarcza mi na moje potrzeby. Ładuję ją raz na 8-10 dni.

"Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

Bubbi

Waldo napisał/a:
Ładuję ją raz na 8-10 dni.

Gdybyś sie nauczył pisać SMS-y to by Ci na tak długo nie starczala... :>

RALF
[Usunięty]

BUBETTO napisał/a:
Ja mam Sony Ericssona K300i - prosty w obsłudze, nie psuje się, tani. Jestem bardzo zadowolony
ORANGE ;-)

też mam i dochodzę do wniosku że to najbardziej gówniany telefon jaki miałem. W poniedzialek biorę Sony Ericssona Z520

Robson
[Usunięty]

Siemens MC60 (Era) - Niby wszystko cacy, ładnie, to jednak często się wiesza... Ale wytrzymały, z dwóch metrów mi spadł i nic się nie stało :mrgreen:

hevidevi
[Usunięty]

Sony Ericcson T291i

To samo co T230 tylko czarny i ma większy kontrast
Jestem zadowoony i nie narzekam, tylko wolny, piszę eski szybciej niż on prsetwarza, no i ma mało pamięci i jeszcze pare wad, ale lubie skurczybyka.

Odpowiedz do tematu