FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Seriale

Cze ten temat ma zniknąć
Tak
44%
 44%  [ 4 ]
Nie
55%
 55%  [ 5 ]
Głosowań: 9
Wszystkich Głosów: 9

Autor Wiadomość

krecik

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   Seriale

Grimm

Skończone. Niestety raczej słaby serial. Oglądałem z rozpędu.
Podsumowując - nic tu się nie klei. Brak jakiejkolwiek konsekwencji fabularnej. Taka radosna twórczość przedszkolaka. Finał to już kompletny <facepalm>.
Ostatnio zmieniony przez krecik Nie 02 Kwi, 2017, w całości zmieniany 1 raz  

Chal-Chenet

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   

No to przeklejam, żeby było tam gdzie trzeba...

Legion (sezon 1)

Blisko "dziesiątki", a może nawet sam środek tarczy. Tematyka superhero w zupełnie innym wydaniu, a przy okazji produkcja o wiele lepsza niż praktycznie całe MCU. Jak dla mnie to wyższy level rozrywki i jeden z najlepszych seriali, jakie oglądałem. Z niecierpliwością czekam na (na szczęście potwierdzony) sezon drugi.
9/10

Chal-Chenet

Wysłany: Pią 07 Kwi, 2017   

Incorporated (sezon 1)

Kolejny solidny serial od Syfy. Bardzo mi się podobał i jestem zaskoczony decyzją o anulowaniu tego tytułu. To wciągająca opowieść w profesjonalnym wykonaniu.
8/10

Chal-Chenet

Wysłany: Nie 09 Kwi, 2017   

Colony (sezon 2)

Atmosfera mocno się zagęściła. W tym sezonie w końcu widać było, że świat faktycznie jest pod okupacją, a bohaterowie mieli o wiele bardziej pod górkę niż wcześniej. Już pierwszy sezon przypadł mi do gustu, ale drugi jest lepszy. No i serial, który miał być takim zapełniaczem, stał się jednym z tych, na którego kolejne odcinki czekam z niecierpliwością. No i trzeba czekać rok na trzecią serię...
8/10

Chal-Chenet

Wysłany: Pon 24 Kwi, 2017   

The Expanse (sezon 2)

Trochę mniej się ekscytowałem niż przy pierwszym sezonie, ale wciąż jest to bardzo mocny tytuł. Na plus tona kosmicznej polityki i ciekawi bohaterowie, na minus mniej przygody - ale tu rozumiem, że coś za coś. Fabuła wciąż jest rozwojowa, a SyFy już zamówiło trzeci sezon, więc będzie nam dane poznać dalszą część tej opowieści. Ja się cieszę. To jeden z nielicznych seriali, na które, gdy lecą, czekam tydzień w tydzień.
8/10

krecik

Wysłany: Sro 24 Maj, 2017   

Twin Peaks sezon 3

Katastrofa. 1/3 to dylematy Coopera po "lobotomii". Kolejna 1/3 to jakieś kompletne odloty. I ostania część to żenujący humor bez polotu.

Sensownej fabuły jak na lekarstwo.

Rozwleczone do granic absurdu. Aż się napisów końcowych doczekać nie można.

Jeszcze wiele odcinków zostało więc może jakiś cud się zdarzy. Ale póki co "czarno to widzę". Niestety wygląda na to że powroty po latach to nie jest dobry pomysł.

Chal-Chenet

Wysłany: Pią 23 Cze, 2017   

No i pokończyły się wszystkie seriale, które ostatnio oglądałem...

The Handmaid's Tale (sezon 1)
Bardzo niepokojąca wizja przyszłości. Serial jest sugestywny i poruszający, angażuje od samego początku i jest dobrze zagrany. Jak dla mnie jest to jedno z największych zaskoczeń in plus ostatnich lat. Z niecierpliwością będę czekał na sezon numer dwa.
9/10

Better Call Saul (sezon 3)
Wysoki poziom utrzymany. Mnie się ten tytuł podoba od samego początku, trzecia seria też zrobiła mi dobrze. Pojawił się tu w końcu Gustavo, a każda scena z jego udziałem robi wrażenie. Dobrze, że w końcu Jimmy zaczyna zmieniać się w Saula, pewnie w kolejnym sezonie metamorfoza dojdzie do końca. Jednak ten serial nie powinien mieć już więcej niż jeden, góra dwa sezony - nie chciałbym, żeby całość rozmyła się w zbyt długim przeciąganiu historii.
9/10

Fargo (sezon 3)
Jak dla mnie ociupinkę gorszy niż sezony pierwszy i drugi, ale wciąż jest to bardzo wysoki poziom. Po raz kolejny udało się wykreować niezwykle interesującego "złego" - V. M. Varga jest bardzo charakterystyczny, a każda jego kwestia to małe show. Tradycyjnie jest znakomicie aktorsko, pewne zastrzeżenia można mieć jedynie do niemrawego początku sezonu, ale z każdym odcinkiem jest coraz lepiej.
8/10

American Gods (sezon 1)
Wizualnie wyborny. Tego się zresztą można było spodziewać, wszak to serial Briana Fullera. A jak z treścią? Ok. Akcja jest niespieszna, od książki czasami nieco odchodzi, ale nie jakoś bardzo. Zachowany został klimat powieści Gaimana. Jestem na "tak".
7/10

Olej

to american gods sie konczy jakims cliffhangerem / niedomknietymi watkami przed drugim sezonem, czy mozna to potraktowac jako niezalezna zamknieta calosc?

Voltan

tak bardzo, że nie zorientowałem się, że odcinek 8. był ostatnim w sezonie

Olej

ok, to ja poczekam az skoncza serial ;)

Chal-Chenet

Olej napisał/a:
to american gods sie konczy jakims cliffhangerem / niedomknietymi watkami przed drugim sezonem, czy mozna to potraktowac jako niezalezna zamknieta calosc?

Voltan napisał/a:
tak bardzo, że nie zorientowałem się, że odcinek 8. był ostatnim w sezonie

Mniej więcej właśnie tak. Generalnie jedną książkę rozbijają na bodajże trzy sezony.

Chal-Chenet

Wysłany: Nie 25 Cze, 2017   

Jestem po czterech odcinkach nowego Twin Peaks. Boże, cóż to za bełkot. Oglądanie tego fizycznie boli. Ale zapewne to ja nie dorosłem do geniuszu Lyncha. Pewnie będę oglądał dalej, żeby zobaczyć dokąd (jeśli dokądkolwiek) dotrze fabuła. Aczkolwiek ta decyzja podyktowana jest jedynie sentymentem do pierwszego i fragmentu drugiego sezonu, bo gdybym miał decydować po tych początkowych prawie czterech godzinach trzeciej serii, rzuciłbym to w diabły.

mopek666

Wysłany: Pon 26 Cze, 2017   

the MIST na podstawie S.Kinga - S01E01 po zwiastunie jestem ciekaw pierwszego odcinka

Crazy Ivan

wlasnie odswiezylem stare twin peaks kurde uwielbiam ten serial ale z tym nowym to sie wstrzymam az bedzie caly sezon dostepny

Kamilbolt

Lucifer - w ostatnim czasie jak burza przeszedłem przez drugi sezon. Niby na bazie komiksów, a jednak ciekawa odskocznia od komiksowego superbohaterskiego kina.
Swoją drogą mamy tu niezłe multi kulti jeśli chodzi o ilość kinowych gatunków - ni to horror, ni to sensacja, ni to kryminał, ni to disneyowskie kino dla nastolatków i kto wie, co jeszcze :-)

Odpowiedz do tematu