FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Głośniki do discmana tudzież odtwarzacza mp3
Autor Wiadomość

Radomir777

Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   Głośniki do discmana tudzież odtwarzacza mp3

Chciałbym sobie kupić jakieś dwa nieduże głośniki do discmana czy odtwarzacza mp3, tak by można bylo sobie posłuchać na tym muzyki na jakimś wyjaździe czy podczas wypadu nad wodę. Poprosilbym o jakieś sugestie w tym względzie, nie musi być super jakość (w opisanym sytuacjach i tak malo kto na to zwraca uwagę ;-) ) no ale też by mi zależalo by nie było to jakieś chujowe bzyczenie.

Cenowo bym się chcial zamknąć w 300 zł, ponoć za takie pieniądze już mozna coś niezłego kupić.

comeill

Wysłany: Sro 04 Lip, 2007   

Cytat:
dwa nieduże głośniki do discmana czy odtwarzacza mp3

Cytat:
no ale też by mi zależalo by nie było to jakieś chujowe bzyczenie.

jedno drugiemu przeczy

kup jakies creativy albo logitechy za 50zł, a reszte kasy wydaj na płyty, browar, dziwki, czy co tam sobie chcesz

Odpowiedz do tematu