FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Planescape: Torment

Torment:
Arcydzieło, godna konkurencja Falloutów
64%
 64%  [ 9 ]
Bardzo dobra gra.
0%
 0%  [ 0 ]
Niezłe, ale Baldur's Gate lepsze
14%
 14%  [ 2 ]
Do Fallouta nie ma startu
14%
 14%  [ 2 ]
Nuda panie, gdzie miecze +10?
7%
 7%  [ 1 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość

sir_Bols

Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

2) do zrozumienia 8 kregu potrzebne jest 19 WIS. i tyle. sprawdzilem.
3) nie dziwie sie. taki scenariusz wymusza pewna konwencje.

Widzewiak
The Dark Admin

Wysłany: Sro 06 Lut, 2008   

2funtykłaków napisał/a:
kiedyś można to było kupić w serii eXtra klasyka za 20zł, wie ktoś gdzie teraz to dostać?

mam pierwsze wydanie ;)

nashar/wildwarrior

Wysłany: Pon 02 Mar, 2015   

Widzewiak napisał/a:
2funtykłaków napisał/a:
kiedyś można to było kupić w serii eXtra klasyka za 20zł, wie ktoś gdzie teraz to dostać?

mam pierwsze wydanie ;)

To z zamknięciem na rzepy? :lol: (tak, wiem, że to post sprzed 7 lat :lol: )

DarkMage

Wysłany: Pon 02 Mar, 2015   

No pewnie, że na rzepy. :mrgreen: Ja mam niestety chyba jakoś trzecie wydanie (było premierowe, Złota Edycja, a potem Srebrna Edycja) - to samo, co premierowe, tyle że ze srebrnym paskiem na górze pudła. Torment to chyba mój ulubiony cRPG (i wg mnie najlepszy, ze świetną linią fabularną). Przypominając fanom oldskulowych gier "ceerpegie", pod koniec tego miesiąca ma mieć premiera Pillars Of Eternity - duchowego następcy serii Baldur's Gate.

nashar/wildwarrior

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

DarkMage napisał/a:
No pewnie, że na rzepy. :mrgreen: Ja mam niestety chyba jakoś trzecie wydanie (było premierowe, Złota Edycja, a potem Srebrna Edycja) - to samo, co premierowe, tyle że ze srebrnym paskiem na górze pudła. Torment to chyba mój ulubiony cRPG (i wg mnie najlepszy, ze świetną linią fabularną). Przypominając fanom oldskulowych gier "ceerpegie", pod koniec tego miesiąca ma mieć premiera Pillars Of Eternity - duchowego następcy serii Baldur's Gate.

Pierwsze wydanie to kult nad kulty, to rozkładane opakowanie na 4CD i okrągłe zapięcie na rzep :mrgreen:

BG1 ostatnio sobie znowu przeszedłem ;)

Odpowiedz do tematu