FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Kolumny Tawo
Autor Wiadomość

Indiana

Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   Kolumny Tawo

Przeglądałem oferty kolumn i natknąłem się na coś co nazywa się Tawo. Zestaw ten jest produkowany przy użyciu głośników czeskiej firmy TVM Acoustics (dawna Tesla) tylko za cholerę nic mi to nie mówi więc może znajdzie się ktoś obeznany w temacie i powie czy warto na to zbierać kasę? ;-)

a konkretnie to taki link: http://www.allegro.pl/ite..._gl_westra.html
Ostatnio zmieniony przez Indiana Sro 11 Cze, 2008, w całości zmieniany 1 raz  

Telperion

Wysłany: Sro 11 Cze, 2008   

może Daewoo? :mrgreen:

oldboy
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   Re: Kolumny Tawo

Indiana napisał/a:
Przeglądałem oferty kolumn i natknąłem się na coś co nazywa się Tawo. Zestaw ten jest produkowany przy użyciu głośników czeskiej firmy TVM Acoustics (dawna Tesla) tylko za cholerę nic mi to nie mówi więc może znajdzie się ktoś obeznany w temacie i powie czy warto na to zbierać kasę? ;-)

a konkretnie to taki link: http://www.allegro.pl/ite..._gl_westra.html

Wiesz ja się też nad nimi zastanawiałem. I pewnie kiedyś się przejdę do sklepu który to rozprowadza i zobaczę czy można je podpiąć pod coś porządnego. To w sumie jest komis audio i mogą mieć tylko szmelc-wzmacniacze. Chyba,że można u nich wypożyczyć na 2-3 dni i odsłuchać w chałupie. Do sklepu mam 10 minut i pewnie się skuszę. :-)

Indiana

Wysłany: Czw 12 Cze, 2008   

oldboy napisał/a:
To w sumie jest komis audio i mogą mieć tylko szmelc-wzmacniacze

nie no piszą, że te kolumny to nówki są, ale jak mówisz, że komis to i ja się przejdę - może coś dobrego będzie?

oldboy napisał/a:
Chyba,że można u nich wypożyczyć na 2-3 dni i odsłuchać w chałupie

to tak w ogóle można robić?

oldboy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Cze, 2008   

Indiana napisał/a:
oldboy napisał/a:
To w sumie jest komis audio i mogą mieć tylko szmelc-wzmacniacze

nie no piszą, że te kolumny to nówki są, ale jak mówisz, że komis to i ja się przejdę - może coś dobrego będzie?

oldboy napisał/a:
Chyba,że można u nich wypożyczyć na 2-3 dni i odsłuchać w chałupie

to tak w ogóle można robić?

Spokojnie, to jest komis, ale jednocześnie są przedstawicielem firmy produkującej kolumny.Wystawiają je na allegro, ale oprócz tego możesz je kupić w tym komisie po cenie sklepowej. Na allegro są tańsze, pewnie na zasadzie ,że ktoś kupi ,poleci innym itd.
Co do wypożyczeń , w porządnych sklepach ze sprzętem audio przeważnie można. (nie mówię o marketach typu MM,Saturn itp.)Wpłacasz równowartość sprzętu w piątek i umawiasz się ,że jak nie będzie pasował w poniedziałek oddasz. Dużo sklepów na to idzie. Nie wypisują rachunku, tylko jakiś swój świstek i po sprawie. Jeden warunek, sprzęt musi wrócić cały i zdrowy. :-D

Odpowiedz do tematu