FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
NASZA Ojczyzna - plusy i minusy.
Autor Wiadomość

Voltan

Wysłany: Wto 23 Paź, 2007   NASZA Ojczyzna - plusy i minusy.

Jak chcesz być chociaż troche obiektywny to rozbij ten cud na konkretne elementy (podatki itp)
Ostatnio zmieniony przez Widzewiak Wto 23 Paź, 2007, w całości zmieniany 2 razy  

krecik

Wysłany: Wto 23 Paź, 2007   

Widzewiak napisał/a:

porażka boli, wiem. Sam to przeżyłem dwa lata temu. Ale Ty powinieneś wiedzieć to lepiej ode mnie ;)

:lol:
A gdzieś napisałeś (dziś), że to tylko polityka i nie ma się co denerwować. A tu aż tak przeżyłeś klęskę Tuska. :>

Widzewiak
The Dark Admin

Padre - założyłem odpowiedni temat ;)

Widzewiak
The Dark Admin

Wysłany: Wto 23 Paź, 2007   POLSKA JEST NASZA I DLA KAŻDEGO

Zaczynamy ! Wszelkie komentarze - zarówno o obietnicach jak i o opozycji - tylko tutaj. Oczywiście komentujemy całe polityczne (i nie tylko) życie w naszej Ukochanej Ojczyźnie :)

krecik

Radomir777 napisał/a:
Sensowna teraz jest dyskusja o tym dlaczego PiS przegral a PO wygrała, ale rozumiem że to temat niewygodny dla PiSowców, bo trzebaby napisac co złego o wodzu.

PiS przegrał bo Kaczyńskie był nieprzygotowany do debaty.
Także dlatego, że przez 2 lata nie można było uworzyć stabilnego rządu (Lepper i Geirtych).
O innych powodach już pisałem, ale wy ich zauważać nie chcecie.
Raf napisał/a:
Ale jak tego nie dotrzymają to przecież chyba nie będziesz miał do nich pretensji? przecież nie na nich głosowałeś

Czyli, że ludzie, którzy nie głosowali na PiS nie mogą go krytykować? :>
No popatrz - a to oni się w temacie najbardziej udzielali.
Bartek (BD) napisał/a:
jakie dobro usprawiedliwia to, by istniała telewizja publiczna opłacana pod przymusem przez ludzi w ogóle nie korzystających z jej oferty programowej a wyłącznie z oferty programowej prywatnych stacji telewizyjnych i w ofercie tych stacji znajdującej programy pełniące szeroko rozumiane funkcje edukacyjne?

Weźmy np. TVP Kultura - znajdzie się tam dobre (czasem znakomite) programy, filmy, których nigdzie indziej nie zobaczysz. Można by jeszcze coś o TVP Historia napisać, ale nie oglądam raczej więc wiem.
I druga sprawa. Wraz ze zlikwidowaniem TVP zniknie również Polskie Radio. IMHO Polskie Radio (szcególnie Trójka) to jedyne dobre ogólnopolskie radio. gdyby znikło nie miałbym już po co radia włączać. Zniknęłyby audycje Piotra Kaczkowskiego, Oli Kaczkowskiej, Grzegorza Połatyńskiego. Dla takich osobistości muzycznych nie ma miejsca w RMF i ZET, bo prezentują muzykę dobrą, a nie popularną.
A w kwesti prawnej: abonament płacimy za odbiorniki telewizyjne, nie za TVP. ;-)
Radomir777 napisał/a:
http://www.matka-kurka.net/

Czytajcie PiSiaki i się uczcie.
Bardzo trafny komentarz.

Czytałem jego/jej komentarze na onecie. O klasę przewyższa zdecydowaną większość platformersów, na forum onetu. Co nie znaczy, że jest kimś wartościowym.
To zwykły manipulant i kłamca. Niejednokrotnie ktoś mu udowadniał, że plecie bzdury, ale do tego już się nie ustosunkował.
Właściwie to bym się nie zdziwił gdyby to był pracownik wybiórczej. Ten sam sposób manipulacji - wypowiedzi jednostronne, wybiórcze traktowanie faktów, duża ilość domysłów i spekulacji, które jednak nie mają poparcia w faktach.
Wychodzi na to, że to typowy platformers, z inteligencjąnieco wyższę nić przeciętny platformers. :-P

Alex
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Paź, 2007   Re: "Rzeczowa" i złośliwa opozycja

Widzewiak napisał/a:
Tutaj zamieszczamy wszelkie uzasadnione bądź nie komentarze opozycji (każdej) na temat rządzących.

Jak na razie rządzi PiS:

1. Żenujące oświadczenie Wodza odnośnie wyników wyborów
2. Śmieszne oświadczenie grupki zdesperowanych posłów PiS na temat tego, żeby prezydent miał wpływ na obsadę kilku ministerstw.

Oczywiście opozycja w kontekście PiS na dzień dzisiejszy to jeszcze niezbyt trafne określenie, ale wiadomo o co chodzi.

Oba tematy przyklejam.

pamiętaj Widzu, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ. PO poparło wielu młodych ludzi. m.in. z tego powodu, że chcą mieć lepsze życie niż ja miałem w ich wieku - dobrą pracę, mieszkania. jeśli tego dość szybko nie dostaną, znajdą winnego Sepleniącego Kaczora i podziękują mu na wyborach. życie jest brutalne. PiS już wie

plusem PO jest to, że ich rządy trafią na nowe programowanie 2007-2013 (co to - to chyba wykształciuchy powinny wiedzieć) - choć to nie ma na 100% związku z władzami centralnymi - co powinno przynieść rozwój krajowi

^ co nie przeszkodziło ludziom z PO bezczelnie okłamywać tzw. "ludzi wykształconych", ale niekoniecznie wiedzących o co chodzi - taki lalf

Piotrek

ale wez zmien nazwe tematu, bo zwymiotuje.... :D

katar

do roboty !!!!!!!

... nasza przyszłość w naszych rękach !

Koniec z oglądaniem się za siebie i chowaniem za Boga, to nie ta epoka - kościól tylko od religii, a nie od polityki!

gospodarka w ręce fachowców , a nie polityków ...

sami kontrolujmy się - czy tak trudno być uczciwym, pracowitym i normalnym ?

Polska jest dla wszystkich - dla tych z prawa, lewa i środka !

Kuźwa ... a miałem kandydować :mrgreen:

krecik

Piotrek napisał/a:
ale wez zmien nazwe tematu, bo zwymiotuje.... :D

j/w

Szalony Gronostay
[Usunięty]

j/w, mimo że PO wydawało mi się - i nadal wydaje - najmniej złym rozwiązaniem.

Maciej
[Usunięty]

Widzu lubie Cie ale chyba pomrocznosc jasna Cie dopadla gdy wymyslales tytul tego tematu.

Radomir777

Ale tytuł tematu jest naprawdę dobry, choć nie dziwię się, że nie podoba się fanom PiSu. ;-)

Trzeba łaczyć a nie dzielić. ;-)

Piotrek

nie, po prostu fiutki wam opadly jak zobczyliscie, ze latwo nie bedziecie mieli :mrgreen:
koniec z blogim zyciem krytykanta - teraz bierzecie 100% odpowiedzialnosci za czyny i slowa swoich pupili - juz pekacie, a co bedzie za 2-3 lata, to strach pomyslec :mrgreen:

krecik

Radomir777 napisał/a:
Ale tytuł tematu jest naprawdę dobry, choć nie dziwię się, że nie podoba się fanom PiSu. ;-)

Skoro twierdzisz, że dobre...
Brzmi podobnie do niektórych haseł z tej stronki
http://pl.wikiquote.org/wiki/PRL
Cytat:
Proletariusze wszystkich krajów, łączcie się!

Cytat:
Wszyscy jesteśmy za Polskę odpowiedzialni!

Cytat:
Dobre imię Polski w świecie – sprawą wszystkich Polaków! 40 lat PRL – to dwa pokolenia Polaków, żyjących w pokoju!

Cytat:
Budujemy Polskę silną, rządną, sprawiedliwą!

Cytat:
PZPR – ZSL – SD – sojusz, partnerstwo, współpraca!

Cytat:
Przyszłość naszej Ojczyzny tworzymy dzisiaj!

itd.
Dalej nie chciało mi się kopiować.

Maciej
[Usunięty]

Radomir777 napisał/a:

Raczej fanem sadow 24 godzinnych i zwiekszania kar za huliganke nie jestem. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu