FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj Regulamin
 Ogłoszenie 
UWAGA !!! OSOBY CHCĄCE ZAREJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM!!! INFORMUJEMY, ŻE W OBECNEJ CHWILI PANEL REJESTRACYJNY NIE JEST W PEŁNI SPRAWNY I NIE POZWOLI NA PEŁNĄ REJESTRACJĘ NOWEGO UŻYTKOWNIKA !!! ABY KONTO MOGŁO ZOSTAĆ DODANE I UAKTYWNIONE NALEŻY SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z ADMINISTRATOREM DROGĄ MAILOWĄ POD ADRESEM: waldo411@gmail.com BRAK KONTAKTU SKUTKUJE BRAKIEM AKTYWACJI KONTA. JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, ŻE ZGODNIE Z REGULAMINEM KAŻDE NOWO REJESTROWANE KONTO ZOSTAJE USUNIĘTE PO TRZECH MIESIĄCACH BRAKU JAKIEJKOLWIEK AKTYWNOŚCI.

Poprzedni temat :: Następny temat
Obietnice wyborcze PO...
Autor Wiadomość

Piotrek

Wysłany: Wto 23 Paź, 2007   

- likwidacja KRRiR (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40352&strona=branzowe) : juz wczoraj, Zdrojeski w "Warto rozmawiac" powiedzial, ze tego nie zrobia. na starcie maja dupe.
- przywrocenie konkursow na wysokich stanowiskach panstowowych.
- ogranicznie kompetencji Marszalka Sejmu
- oddzielenie funkcji Prokuratora Generalnego od Minstra Sprawiedliwosci
- podatek liniowy : ten wejdzie w 2008/2009 dzieki PIS-owi (rowniezprzyznal t Zdrojewski): beda dwie stawi: 18 i 32, lecz w praktyce bedzie to oznaczac prawie podatek liniowy tj. prog 32% obejmie jedynie, niecale 3% podatnikow.
- wprowadzenie JOW-ow tj. Jednomandatowych Okregow Wyborczych
- zniesienie poselisch immunitetow

to tak na szybko. staralem sie jedynie wymieic te bardziej merytoryczne rzeczy: obietnic w stylu "bedziemy mieli druga Iralndie" nie wypisalem.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek Wto 23 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz  

Voltan

Piotrek napisał/a:
likwidacja KRRiR (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40352&strona=branzowe) : juz wczoraj, Zdrojeski w "Warto rozmawiac" powiedzial, ze tego nie zrobia. na starcie maja dupe.

Nie zlikwidują, bo wymagałoby to zmiany konstytucji (a to nie taka hop-siup sprawa) - zamiast tego forma rady ma być radykalnie zmieniona

Piotrek

Voltan napisał/a:
Piotrek napisał/a:
likwidacja KRRiR (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40352&strona=branzowe) : juz wczoraj, Zdrojeski w "Warto rozmawiac" powiedzial, ze tego nie zrobia. na starcie maja dupe.

Nie zlikwidują, bo wymagałoby to zmiany konstytucji (a to nie taka hop-siup sprawa) - zamiast tego forma rady ma być radykalnie zmieniona

czytac umiesz. podalem link - jakies pytania?

Olej

Piotrek napisał/a:
- likwidacja KRRiR (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40352&strona=branzowe) : juz wczoraj, Zdrojeski w "Warto rozmawiac" powiedzial, ze tego nie zrobia. na starcie maja dupe

popraw mnie jesli cos krece, ale wydaje mi sie ze czytalem gdzies ze istnienie KRRiT jest wpisane w konstytucje, i do usuniecia jej 239 glosow nie wystarczy

Voltan

Piotrek napisał/a:
czytac umiesz. podalem link - jakies pytania?

Jestem w pracy, przeczytam w domu wieczorem.

Piotrek

Olej napisał/a:
Piotrek napisał/a:
- likwidacja KRRiR (http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=40352&strona=branzowe) : juz wczoraj, Zdrojeski w "Warto rozmawiac" powiedzial, ze tego nie zrobia. na starcie maja dupe

popraw mnie jesli cos krece, ale wydaje mi sie ze czytalem gdzies ze istnienie KRRiT jest wpisane w konstytucje, i do usuniecia jej 239 glosow nie wystarczy

jasne - tak samo jak w Konstytucje wpisane jest, ze zyjemy w Rzeczpospolitej, a nie Irlandii :D
clue - po chuj obiecywali, jak nie zamierzaja dotrzymywac slowa?
edit - mnie gowno interesuje jak oni to zrobia. obiecali i juz. ja sie pod ta obietnicja podpisuje. srodki mnie nie obchodza. masz czarne na bialym napisane, a 1 dzien po wyborach juz im sie odwiedzialo. niezla skutecznosc maja :D

Ostatnio zmieniony przez Piotrek Wto 23 Paź, 2007, w całości zmieniany 1 raz  

Piotrek

Poniedziałek

Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek

Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa

Donald Tusk obniżył podatki - od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia - pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec, Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek

W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie - UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz - nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin.

Sobota

Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko - bez kozery - pięćset tysięcy.

Niedziela

Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

Olej

Piotrek napisał/a:
Olej napisał/a:
Piotrek napisał/a:

jasne - tak samo jak w Konstytucje wpisane jest, ze zyjemy w Rzeczpospolitej, a nie Irlandii :D
clue - po chuj obiecywali, jak nie zamierzaja dotrzymywac slowa?
edit - mnie gowno interesuje jak oni to zrobia. obiecali i juz. ja sie pod ta obietnicja podpisuje. srodki mnie nie obchodza. masz czarne na bialym napisane, a 1 dzien po wyborach juz im sie odwiedzialo. niezla skutecznosc maja :D

dla mnie jak nazwa zostanie (bo usuniecie byloby niezgodne z konstytucja) ale calkowicie zostanie zmieniona organizacja i zakres obowiazkow to bedzie bardziej rownoznaczne usunieciu KKRiT, niz gdyby zlikwidowano KRRIT (jak ty chcesz) a na jej miejsce powolano np Narodowa Rade Radiofonii i Telewizji ktora robilaby dokladnie to samo co KRRiT
no ale jak chcesz sie przypierdalac do slowek bardziej niz Widzewiak to twoja sprawa ;-)

bene

Piotrek napisał/a:
Poniedziałek

Donald Tusk wyczarterował 10.000 jumbo-jetów. 3 miliony Polaków wraca do kraju.

Wtorek

Zarządzeniem premiera Donalda Tuska zlikwidowano wypadki samochodowe.

Środa

Donald Tusk obniżył podatki - od środy PIT, CIT i VAT w Polsce wynoszą 1%, jednocześnie Donald Tusk zwiększył wynagrodzenia - pielęgniarka zarabia średnio 5890 zł netto, a lekarz 25630 zł netto. Nauczyciele zarabiają od środy 8300 zł netto, a urzędnicy 6250. Zachodnie granice Polski przekraczają tysiące lekarzy z Niemiec, Francji i Irlandii by podjąć pracę w polskich szpitalach.

Czwartek

W czwartek Donald Tusk gwałtownie podniósł prestiż Polski na świecie - UE ogłosiła wprowadzenie Nicei i pierwiastka jednocześnie, Niemcy zrezygnowały z Gazociągu Północnego, a bałtycką rurą będzie transportowane mięso z Polski do Rosji.

Piątek W piątek Donald Tusk wybudował 2500 kilometrów autostrad 840 pływalni i 320 stadionów. Hanna Gronkiewicz-Waltz - nowa minister infrastruktury - przecięła 6000 wstęg w ciągu 18 godzin.

Sobota

Donald Tusk rozdał akcje, średnio 70 tysięcy na głowę. Ponadto wprowadził poszóstne becikowe i ulgę na dziecko - bez kozery - pięćset tysięcy.

Niedziela

Po zrobieniu tych wszystkich cudów, siódmego dnia, Donald Tusk odpoczął.

PS Wieczorem w niedzielę od niechcenia Donald Tusk zniósł przymrozki, by jabłka już nigdy nie drożały.

ale postarajmy się bez offtopów, Panowie.
takie rzeczy tp do działu humor ;-)
Steps behind your back

He's a.... Witchhunter!

Piotrek

Olej napisał/a:

dla mnie jak nazwa zostanie (bo usuniecie byloby niezgodne z konstytucja) ale calkowicie zostanie zmieniona organizacja i zakres obowiazkow to bedzie bardziej rownoznaczne usunieciu KKRiT, niz gdyby zlikwidowano KRRIT (jak ty chcesz) a na jej miejsce powolano np Narodowa Rade Radiofonii i Telewizji ktora robilaby dokladnie to samo co KRRiT
no ale jak chcesz sie przypierdalac do slowek bardziej niz Widzewiak to twoja sprawa ;-)

nie przypierdalam sie do slowek, tylko do konretnej obnieticy wyborczej. likwidacja tego potworka jest z punktu widzenia obiektywiz,u medialnego , bardzo istotna sprawa- nie rozumiesz, ze poki cos takiego istnieje, poki ktos w ogole zasaida w organie tak bliskim mediom, ZAWSZE beda powstawac zarzuty o manipulacje? nawet jesli zmniejszy sie kompetencje. Kaczynski obiecywal 3 mln mieszkan - i chuj, nikt w zasadzie nie wiem, ze byl to plan 8 letni, ale kazdy mu robi wyrzuty, ze zamiast 3 milionow mieszkan co mieszkania po 3 mln. tutaj mamy czarne na bialym - nie ma nic o tym, ze jest to plan na x lat, ze zrobimy to jesli tylko bedziemy w stanie zawiazac odpowiednia koalicje etc. jest czysta obietnica " zlikwidujemy KRRiT" - bardziej jasnego komunikatu chyba juz dac nie mozna. jesli juz sie czegos czepiam to nie slowek, lecz kretynizmu dzialaczy PO, ktorzy obiecali cos, co (jak sam piszesz) jest z punktu widzenia partii politycznej, rzecza bardzo trudna do wykonania - coz, zrobienie Irlandii rowniez bedzie ciezkie - licze na obie sprawy :)

Widzewiak
The Dark Admin

zapomnieliście dodać że to temat przegranych.

bene

Widzewiak napisał/a:
zapomnieliście dodać że to temat przegranych.

jak nie masz nic do powiedzenia na temat to wyjdź ok?
Steps behind your back

He's a.... Witchhunter!

Widzewiak
The Dark Admin

oj oj oj - pan się zdenerwował - w zasadzie to samo mogę Ci napisać w temacie o wyborach. Jakoś niewielu chyba chce się z Tobą bawić w ustalanie rządu :lol:

porażka boli, wiem. Sam to przeżyłem dwa lata temu. Ale Ty powinieneś wiedzieć to lepiej ode mnie ;)

bene

Widzewiak napisał/a:
oj oj oj - pan się zdenerwował - w zasadzie to samo mogę Ci napisać w temacie o wyborach. Jakoś niewielu chyba chce się z Tobą bawić w ustalanie rządu :lol:

porażka boli, wiem. Sam to przeżyłem dwa lata temu. Ale Ty powinieneś wiedzieć to lepiej ode mnie ;)

po prostu zauważyłem, że offtopujesz i poprosiłem żebyś tego nie robił.

nie musisz w odpowiedzi opisywać mi swoich uczuć po wyborach dwa lata temu, gówno mnie obchodzą szczerze mówiąc ;-)
Steps behind your back

He's a.... Witchhunter!

Radomir777

Wam to się chyba naprawde nudzi w życiu. Będziecie rozliczać PO już 2 dni po wyborach, kiedy to jeszcze rządzi rząd wodza? :shock:

Temat bedzie sensowny za 4 lata jak się skończy obecna kadencja Sejmu i będzie można się odnieść do kwestii relacji obietnice-realizacja partii rządzącej. Na razie to się tylko Krecik z Piotrkiem i paroma innymi ośmieszacie. Sensowna teraz jest dyskusja o tym dlaczego PiS przegral a PO wygrała, ale rozumiem że to temat niewygodny dla PiSowców, bo trzebaby napisac co złego o wodzu. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu